Laminowanie brwi - co to za zabieg?

Czwartek 16 kwietnia 2020 • Kinga Brzyzek

Laminowanie brwi jest zabiegiem bezinwazyjnym, upiększającym brwi. Laminowanie sprawia, że brwi uzyskują sprężystość, a w efekcie tego można je wystylizować i ułożyć w dowolnym kształcie. Laminacja brwi korzystnie wpływa na strukturę włosa, wzmacnia je i jest dla nich bezpieczna.

 

 PicsArt_01-18-04.42.29

  

Laminowanie brwi, czy lifting brwi?

Może spotkaliście się z jednym i drugim określeniem. Tak naprawdę w pełnym zabiegu powinno się znajdować lifting i laminacja brwi

 

Dlaczego i jaka jest różnica pomiędzy liftingiem a laminacją brwi?

Liftingiem uzyskujemy odpowiedni kształt włosa, niesforne brwi będą się pięknie układały w górę natomiast laminowanie to nic innego jak odżywianie ich.

 

Co zabieg laminowania i liftingu brwi powinien jeszcze zawierać?

Farbowanie, regulowanie brwi i botox.
Jest to bardzo ważny etap pielęgnacji brwi. Odpowiednia stylizacja (farbowanie brwi farbką i regulacja) dodatkowo pięknie podkreśli i podniesie łuk brwiowy i nada wyraźne rysy twarzy.

Dodatkowo dla pełnej pielęgnacji brwi powinien być nałożony na nie tzn botox.
Botox umożliwia uniesienie, pogrubienie oraz dogłębne odżywienie włosków brwi. Zaletą botoxu jest to, że preparat zawiera witaminy, minerały, które działają odżywczo, regenerują i stymulują wzrost włosa brwi.

 

akademia15fd

 

Dla kogo zabieg?

Zabieg zarówno dla Kobiet jak i dla Mężczyzn o niesfornym ułożeniu i kształcie, oraz dla osób lubiących mieć podkreślony łuk brwiowy. Pamiętajcie, by odstępy między zabiegami nie były mniejsze niż 6 tygodni.

 

Jedna moja uwaga….

Przy grubych i ciężkich włoskach efekt może krócej się trzymać dlatego należy zabieg powtórzyć po 4-6 tygodniach dla uzyskania porządnego efektu. Stopniowo przez kolejne zabiegi włoski będą poddawane układaniu się.

 

Podsumowując……

Wykonanie pełnej pielęgnacji laminowania, liftingu, botoxu, koloryzacji brwi przede wszystkim korzystnie wpływa na kondycję brwi i poprawę wyglądu twarzy. Dobrze wystylizowane włoski nadają elegancki wygląd i pewności siebie. Dodatkowo brwi będą głęboko odżywione, włoski stają się grube i mocne.

 

 

 

91918785_228611021618511_8612640284502654976_n

Kinga Brzyzek - właściecielka Salonu Kosmetycznego