Jak długo utrzymuje się efekt koloryzacji brwi przy użyciu henny pudrowej?

Wtorek 10 sierpnia 2021 • Kinga Brzyzek

Jak długo utrzymuje się efekt koloryzacji brwi przy użyciu henny pudrowej?

Spis treści: [ukryj]

Henna pudrowa jest jedna z technik farbowania brwi, która w ostatnim czasie, cieszy się niesamowitą popularnością wśród Pań, dla których idealnie podkreślone brwi to podstawa codziennego makijażu. Perfekcyjna dolna linia i subtelne przejście kolorów to właśnie efekt jakiego może się spodziewać po wykonanej stylizacji. Dlaczego henna pudrowa cieszy się tak wielkim zainteresowaniem i czy aby na pewno sprawdzi się ona dla każdego?

henna_pudrowa_nowy_targ10

 

Fenomen henny pudrowej

Stylizacja brwi henną, to idealne rozwiązanie dla  kobiety, ceniącej sobie idealnie podkreślone spojrzenie, które pozostanie z nią na dłużej, bez konieczności ingerowania w swoje brwi każdego poranka. Fenomenem tej stylizacji jest nie tylko zafarbowanie włosów ale również skóry, jest to idealne rozwiązanie w przypadku Pań, które borykają się z niewielkimi ubytkami, który dzięki hennie zostają uzupełnione, i w ten sposób jesteśmy w stanie wyprowadzić kształt brwi, odpowiedni do rysów twarzy. Kolejnym argumentem dla którego warto jest się zdecydować na tę metodę farbowania, jest możliwość uzyskania efektu ombre, dzięki czasu brwi wyglądają subtelnie i schludnie, a często spotykane stwierdzenie pierwsze brwi potem cała reszta odchodzi w niepamięć.

 

Dla kogo henna pudrowa? 

Wszędzie słyszy się że henna pudrowa jest dla każdego, że stanowi ona alternatywę dla makijażu permanentnego a nawet można spotkać się ze stwierdzeniem że efekt końcowy, obu wcześniej wymieniowych stylizacji jest bardzo do siebie zbliżony, gdy jednak głębiej poznamy tajniki henny, jesteśmy w stanie stwierdzić że porównanie to jest niestety błędne. Henna pudrowa nie sprawi że stworzymy zupełnie nowy zarys brwi, szczególnie w przypadku gdy mamy do czynienie ze znacznymi ubytkami bądź całkowitym brakiem włosów.  Metoda ta szczególnie polecana jest dla Pań, które borykają się z niewielki brakami, które dzięki hennie mogą zostać tymczasowo wypełnione, a efekt pełnej brwi, umożliwi dopiero co przebijający się włoskom spokojnie odrosnąć.

 

Czy henna sprawi że będę mogła cieszyć się idealnymi brwiami przez długi czas?

Najczęściej zadawane pytanie przez klientki, niestety odpowiedź na nie jest taka oczywista. Trwałość henny pudrowej jest sprawą bardzo indywidualną, wynika to z  wypływu wielu czynników  wśród których wyróżnia się przede wszystkim, rodzaj cery,  odpowiednią pielęgnacje, jak również zależne jest to od tego w jakim stanie są aktualnie  nasze brwi.

 

Jeśli dalej nie wiesz czy aby na pewno henna pudrowa to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie, zapraszamy na wizytę, na której postaramy się dobrać metodę stylizacji brwi najbardziej odpowiednią dla Ciebie. Najważniejszą kwestią w przypadku stylizacji brwi jest kierowanie się oczekiwaniami klientki.