Henna pudrowa - co to za zabieg?

Wtorek 5 marca 2019 • by Kinga Brzyzek

Henna pudrowa - co to za zabieg?

Henna pudrowa to regeneracyjny zabieg na brwi, w którego w skład wchodzi koloryzacja, geometria i architektura brwi. Efekt zafarbowanych brwi utrzymuje sę na skórze od 7 do 14 dni, a na włoskach nawet do 6 tygodni. Pamiętaj o tym, że każda skóra jest inna i efekt będzie od niej uzależniony. Oprócz koloryzacji brwi, nasze stylistki zmierzą i dobiorą odpowiedni kształt - wykonana jest pełna architektura. Brwi zostają dokładnie wyrysowane i zmierzone naszą autorską metodą, dopiero po tym wykonujemy koloryzację i regulację.

Geometria i stylizacja brwi pudrową henną trwa ok 50 - 60 minut

Zabieg jest alternatywą dla klientek, które nie zdecydowały się jeszcze na makijaż permanentny brwi, albo mają już wykonany kilka lat temu i jest wyblaknięty, lub mają widoczne jasne włoski.

Henna pudrowa nie jest rozrabniana z wodą utlenioną, która ma wpływa na pigment oraz osłabienie włosków na brwiach. Jest to produkt w 100% naturalny!

Głównym jej zadaniem jest nawilżenie i odżywienie włosa aż do samej cebulki, odżywia również w przypadku braku włosa spowodowanego częstym wykonywaniem zwykłej henny - włoski są bardzo osłabione lub ich nie ma.

Henna pudrowa jeżeli jest regularnie stosowana (od 6 do 8 tygodni) przywróci wzrost brwi nawet o 60%. Włosy odrosną zdrowsze i grubsze.

 

hennapudrowa_nowytarg 

 

PicsArt_10-18-10.27.04