Henna pudrowa - co to za zabieg?

Wtorek 5 marca 2019 • Kinga Brzyzek

Henna pudrowa - co to za zabieg?

Spis treści: [ukryj]

 

Co to jest henna pudrowa brwi?

Henna pudrowa to regeneracyjny zabieg na brwi, w którego w skład wchodzi koloryzacja, geometria i architektura brwi.

 

Jak długo utrzymuje się henna pudorwa?

Efekt zafarbowanych brwi utrzymuje sę na skórze od 7 do 14 dni, a na włoskach nawet do 6 tygodni. Pamiętaj o tym, że każda skóra jest inna i efekt będzie od niej uzależniony.

 

Jak wygląda zabieg stylizacji brwi henną pudrową?

Oprócz koloryzacji brwi, nasze stylistki zmierzą i dobiorą odpowiedni kształt - wykonana jest pełna architektura. Brwi zostają dokładnie wyrysowane i zmierzone naszą autorską metodą, dopiero po tym wykonujemy koloryzację i regulację.

 

Jak długo trwa zabieg henny pudorwej brwi?

Geometria i stylizacja brwi pudrową henną trwa ok 50 - 60 minut

 

Dla kogo jest henna pudrowa?

Zabieg jest alternatywą dla klientek, które nie zdecydowały się jeszcze na makijaż permanentny brwi, albo mają już wykonany kilka lat temu i jest wyblaknięty, lub mają widoczne jasne włoski.

 

Czy henna pudrowa to produkt naturalny?

Henna pudrowa nie jest rozrabniana z wodą utlenioną, która ma wpływa na pigment oraz osłabienie włosków na brwiach. Jest to produkt w 100% naturalny!

 

Jaki jest cel henny pudorwej?

Głównym jej zadaniem jest nawilżenie i odżywienie włosa aż do samej cebulki, odżywia również w przypadku braku włosa spowodowanego częstym wykonywaniem zwykłej henny - włoski są bardzo osłabione lub ich nie ma.

 

Jak henna pudorwa działa na moje brwi?

Henna pudrowa jeżeli jest regularnie stosowana (od 6 do 8 tygodni) przywróci wzrost brwi nawet o 60%. Włosy odrosną zdrowsze i grubsze.

 

hennapudrowa_nowytarg 

 

PicsArt_10-18-10.27.04