Depilacja Laserowa 59 PLN

Henna Pudrowa w Nowym Targu

Informacje o zabiegu nowość

Czym jest henna pudrowa w Nowym Targu?

Naturalna henna, nazywana henną pudrową to alternatywa dla osób, które nie się zadowolone z wyglądu własnych brwi, wyróżnia się na tle innych produktów swoją naturalność, która  wynika z tego iż preparat jest pochodzenia roślinnego, dzięki czemu zabieg jest jednocześnie upiększający i pielęgnując. W jej składzie znajdują się substancje odpowiedzialne za prawidłowe odżywienie i nawilżenie nie tylko samych włosków ale także wpływa na skórę okolic  brwi. W skład henny wchodzi przede wszystkim lawsonia z której liści, pozyskuje się naturalny barwnik ale także substancje dzięki, którym mieszki włosów są wzmocnione, błyszczące i przede wszystkim zdrowe, henna otula włos przez co zyskuje on połysk, staje się zdecydowanie grubszy i wzmocniony.

 

Jakie korzyści niesie za sobą stylizacja brwi wykonana henną pudrową?

Stylizacja przy użyciu henny pudrowej niesie za sobą same korzyści, pozwala nam cieszyć się efektem idealnych i pokreślonych brwi znaczniej dłużej tj. do około  7 dni efekt utrzymuje się na skórze dzięki czemu mamy możliwość uzupełnienia ubytków w miejscach w których brwi są rzadkie, natomiast włoski są podkreślone nawet do miesiąca po wykonanej stylizacji. Łączy ona w sobie nie tylko koloryzację ale również pielęgnacje a to wszystko dzięki jej naturalnym właściwością, henna nie tylko pielęgnuje okolice brwi i włosków dodatkowo ją nawilżają ale również odbudowuje i stymuluje wzrost nowych, które po zabiegu dodatkowo stają się mocniejsze. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia podczas stylizacji dobór odpowiedniego koloru, dzięki czemu będzie on idealnie współgrał z naszą urodą dodatkowo stylizacja wykonywana jest wraz z odpowiednią geometrią co pozwala uzyskać dopasowany do twarzy kształt. 

 

Jak przygotować się do zabiegu henny pudrowej w Nowym Targu?

Przed wykonaniem stylizacji, osoby, które borykają się licznymi alergiami na naturalne składni, a także osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego typu metod koloryzacji, powinny wykonać próbę uczuleniową, która pozwoli wykluczyć ewentualnych  przeciwwskazań. Kolejnym bardzo ważnym aspektem, który wpływa na estetyczny wygląd wykonanej stylizacji jest ilość włosków, które podlegają koloryzacji, im większa ich ilość tym styliska ma możliwość wykonania bardziej precyzyjnej stylizacji, dlatego bardzo ważne jest aby przed przyjściem do stylistki odłożyć wszelkiego rodzaju metody mające na celu depilację okolic łuku brwiowego.

 

Jak pielęgnować brwi po stylizacji henną pudrową?

Bezpośrednio po zabiegu, efekt jaki otrzymamy może minimalnie odbiegać od zamierzonego, spowodowane jest to tym, iż henna ze względu na swój naturalny skład, posiada w sobie ciepłe tony i często może sprawiać wrażanie zielonej bądź żółtej, natomiast nie należy się tego obawiać, ponieważ henna stabilizuje się po upływie około 15 min po czym jej kolor staje się naturalny. Aby efekt jaki otrzymaliśmy utrzymywał się przez dłuższy czas należy zwrócić większa uwagę na pielęgnacje. Zalecane jest aby przez pierwsze 24 h od wykonanej stylizacji nie moczyć brwi a także unikać preparatów złuszczających oraz kosmetyków na bazie olejków ponieważ przyczyni się to do znacznie szybszego zaniku koloru.

 

Dla kogo przeznaczona jest stylizacja henną pudrową?

 • dla kobiet, które chcą podkreślić swoją oprawę oka
 • dla kobiet, które borykają się ubytkami na łuku brwiowym
 • dla kobiet, których naturalna oprawa oka składa się z jasnych i cienkich włosków
 • dla kobiet, które są cieszyć się efektem podkreślonych brwi na dłużej
 • dla kobiet, które z nie chcą bądź nie mogą sobie pozwolić na makijaż permanentny

 

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonania stylizacji brwi henną pudrową w Nowym Targu?

Stylizacja brwi henną pudrową niestety racji tego iż wykonywana jest w okolicy oczu, która jest miejsce wyjątkowo wrażliwym, bezwzględnie nie można jej wykonać w przypadku gdy na skóry występują:

 • Stany zapalne bądź alergiczne występujące w okolicy poddawanej zabiegowi
 • Choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry
 • Alergie na substancje zawarte w preparacie
 • Skóra na której bezpośrednio przez stylizacją wykonywane były zabiegi złuszczania naskórka
 • Choroby skóry takie jak łuszczyca
 • Niedawno przebyte operacje bądź zabiegi w okolicy poddawanej stylizacji

 

 

Henna Pudrowa w Nowym Targu Czym jest henna pudrowa w Nowym Targu?Naturalna henna, nazywana henną pudrową to alternatywa dla osób, które nie się zadowolone z… Kosmetologia Estetyczna Kinga Brzyzek - Nowy Targ ZID.59 000059

Efekty, galeria zdjęć Henna Pudrowa w Nowym Targu

PicsArt_10-18-10.27.04

Kto wykonuje zabieg?

Cennik Henna Pudrowa w Nowym Targu

Cennik Henna pudrowa i architektura brwi

Usługa Cena
Stylizacja brwi henną pudrową 60min   120
Orientacyjna cena*: 100 PLN • Dostępny • Opis zabiegu dodano: 2019-01-26 • Ostatnia aktualizacja: 2022-10-31 • • Tylko odbiór osobisty.
*cena zabiegu podana tutaj może się różnić o tej w zakładce 'Cennik'. Aktualna cena jest w zakładce 'Cennik'

Opinie Henna Pudrowa w Nowym Targu

Średnia ocena usługi Henna Pudrowa
5 / 5 na podstawie 12 opinii

5/5

Miła i profesjonalna obsługa, bardzo polecam!

5/5

Jak zawsze profesjonalnie:)

5/5

Jestem jak zawsze zadowolona,

5/5

super

5/5

Zawsze jestem bardzo zadiwolona

5/5

Polecam serdecznie! Super zrobione brwi henną pudrową!

5/5

Pełen profesjonalizm. Pani Angelika najlepsza z najlepszych. Dziękuje

5/5

Byłam bardzo zadowolona.Przepięknie wykonana geometria brwi z henna pudrową.Polecam

5/5

Jestem w pełni zadowolona z wizyty i jej efektów. Na pewno wrócę.

5/5

Bardzo miła Pani recepcjonistka. Brwi wykonane perfekcyjnie przez Panią specjalizującą się w stylizacji brwi. Polecam ten salon

5/5

Zgodnie z oczekiwaniami

5/5

Przemiłe Panie.Super wykonana henna.Paznokcie również ściągnięte w profesjonalny sposób.Cóż polecam ten salon.