Depilacja Laserowa 59 PLN

Kosmetyczne FAQ

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

Depilacja laserowa

Zabiegi laserowego usuwania owłosienia należą do metod bezinwazyjnych. Przy prawidłowej konsultacji, wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań ryzyko jakichkolwiek powikłań jest bardzo niskie. Podczas zabiegu wiązka lasera integruje na ok 3/4 mm w głąb skóry, jednak nie wpływa na okoliczne tkanki i narządy wewnętrzne. A zatem jest to zabieg w pełni bezpieczny. Należy pamiętać, aby korzystać z atestowanych oraz przebadanych urządzeń które zapewniają bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu.
Jeśli chodzi o to pytanie ciężko określić jednakową ilość zabiegów dla każdego. Natomiast z pewnością należy wykonać około 6 naświetleń. Wszystko zależy od uwarunkowań genetycznych między innymi takich jak kolor włosa, jego grubość.
Depilacja laserowa jest skuteczną metodą pozbycia się owłosienia, jednak niektórzy nie widzą jej efektów tak szybko. Nie należy jednak rezygnować, pamiętaj, że jeśli nie są to siwe włosy lub meszek(te bardzo ciężko się usuwa, wręcz jest to czasem niemożliwe) napewno uda się je usunąć. Przestrzegaj też zalecanych odstępów między spotkaniami.
Efekty widoczne są już około 2-3 tyg po wizycie. Już po pierwszym naświetlaniu zauważysz zmniejszoną liczbę włosków, u niektórych może wypaść nawet ok 80% z nich. Nie należy jednak na tym poprzestać. Aby pozbyć się całkiem owłosienia należy przyjść na kilka wizyt.
Wszystko zależy od tego ile zabiegów będzie potrzebować dana osoba. Depilacja może potrwać od kilku miesięcy do nawet ponad roku. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że już pomiędzy pierwszym a drugim zabiegiem mamy odstęp miesiąca, a z każdym następnym zabiegiem ta przerwa jest wydłużana, oraz mogą przydarzyć się jakieś nieprzewidziane przeszkody. Także warto o tym pamiętać decydując się na trwałą depilację włosów-jest to proces długotrwały.
Pierwsze efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Z każdym następnym pozbywamy się kolejnych włosów. Nie należy również spodziewać się efektów natychmiastowych jak np.: po wosku. Po każdorazowym naświetlaniu należy poczekać około 14 dni na rezultat.
Tak! Jednak nie zalecamy robić tego w ten sam dzień, lepiej odczekać do następnego, aby nie doszło do wystąpienia podrażnień. Jeśli chodzi o sposoby pozbywania się owłosienia pomiędzy spotkaniami, dopuszczalne jest użycie wyłącznie maszynki lub trymera- nie można wyrywać włosa z cebulką! Należy również pamiętać aby nie golić nóg 2-3 dni przed następnym zabiegiem.
Depilacja laserowa jest TRWAŁYM sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia. Po zakończonej serii naświetleń zalecany jest raz w roku zabieg przypominający. Należy go wykonać ponieważ pojedyncze włoski będą się nam mimo wszystko pojawiać, oczywiście będą one dużo słabsze i w małej ilości. Jednak aby się ich pozbyć należy przyjść na jedno naświetlanie przypominające.
Nie, depilacja laserowa na naszym urządzeniu jest zupełnie bezbolesna, potwierdzona przez klientki.
Jeśli chodzi o depilację, to włos, a nie kolor skóry jest miejscem, w którym skupia się wiązka światła, dlatego opalenizna nie jest przeszkodą, należy jednak pamiętać by nie była świeża i odczekać 7 dni od ostatniej ekspozycji na promienie słoneczne czy wizyty w solarium.
Dlatego, że wiązka światła IPL dostaje się do cebulki właśnie po długości włosa. Nie może on być za długi bo zostanie spalony, ale musi wystawać nad powierzchnie skóry, by depilacja była skuteczna.

Laser

Peeling węglowy to zabieg bezbolesny I nieinwazyjny. W trakcie zabiegu można odczuć jedynie delikatne uderzenia przypominające gumkę recepturkę. Charakterystyczny dla tego zabiegu jest specyficzny zapach. Nie jest to jednak zabieg bolesny. Jest polecany przed wielkimi wejściami ponieważ doskonale rozjaśnia i odżywia skórę.
Opalenizna jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegów z użyciem światła, głównym powodem jest zwiększony poziom melaniny, barwnika skóry który stałby się niechcianym przez nas chromoforem. Skóra opalona sama w sobie jest podrażniona, a zabieg z użyciem IPL mógłby doprowadzić do powstania oparzeń i przebarwień czy nawet blizn.

Zabiegi

W zależności od rodzaju zabiegu stosuje się inna liczbę polecanych zabiegów. Problem z którym klientka przychodzi do salonu nie pojawił się wczoraj tylko zazwyczaj rozwijał się dłuższy czas, dlatego też nie jesteśmy w stanie na jednej wizycie całkowicie się do pozbyć. Oczywiście delikatny efekt będzie widoczny już po pierwszym zabiegu. Zabiegi należy powtarzać w odpowiednim odstępie dobieranym w zależności od rodzaju. Musimy dac skórze czas na regenerację. Tylko wykonanie zalecanej ilości zabiegów daje skuteczność.
Nie. Skóra bezpośrednio po oczyszczaniu jest jeszcze bardziej narażona na czynniki zewnętrzne, niejednokrotnie dochodzi do przerwania ciągłości tkanki, co sprzyja zakażeniom. Z makijażem należy się wstrzymać do momentu zagojenia wszystkich ranek by nie dopuścić do infekcji, a także należy zwrócić uwagę na stosowane kosmetyki zwłaszcza tzw. kolorówkę, która może przyczynić się do zapchania dopiero oczyszczonych porów.
Jest to kwestia indywidualna, ale zależna również od stopnia wrażliwości skóry czy jej stanu. W większości przypadków już na następny dzień, nie ma śladu po oczyszczaniu, ale zdążają się osoby, u których zaczerwienienie utrzymuje się miejscami jeszcze 2-3 dni po zabiegu.
Wszystko zależy od użytego peelingu, rodzaju skóry i jej wcześniejszego przygotowania. Np. po nałożeniu kwasu migdałowego złuszczanie będzie minimalne lub niewidoczne gołym okiem, a po użyciu kwasu TCA już na następny dzień skóra będzie mocno napięta, a z każdym kolejnym dniem będzie pękać i odchodzić płatami. Złuszczanie na pewno będzie mocniejsze jeśli peeling chemiczny połączymy z peelingiem kawitacyjnym, mikrodermabrazją czy mikronakłuciami.
Oczywiście że tak, możemy wykonywać to naprzemiennie z wizyty na wizytę lub połączyć ze sobą dwa różne kwasy podczas jednej wizyty, wzmagając tym efekt terapeutyczny.
W przypadku tego problemu możemy polecić karboksyterapię, polegającą na wstrzyknięciu śródskórnie CO2, który dotleni, odżywi i ujędrni skórę lub zabiegi mezoterapii igłowej, która za pomocą substancji aktywnej zniweluje niechciane cienie i worki pod oczami.
Na pierwsze efekty w postaci odrostu włosa musimy poczekać około 3-4 tygodni, należy jednak pamiętać, że w przypadku łysienia głównym celem terapii jest zahamowanie nadmiernego wypadania włosów, a ich odrost jest sprawą drugorzędną.
Efekt zależy od wielkości tkanki tłuszczowej, jej umiejscowienia, płci, diety i aktywności fizycznej klienta. Jeśli otłuszczenie nie jest duże wystarczy już seria 5 zabiegów raz w tygodniu, by wspomóc efekty warto wykonać kilka zabiegów lipolizy iniekcyjnej oraz zachować zdrowy styl życia.

Pielęgnacja domowa

Wymiana komórek naskórka trwa średnio 28 dni, dlatego najbezpieczniej jest stosować taki krem 4 tygodnie po zabiegu.
Najlepszym wyborem będzie preparat o wskaźniku fotoprotekcji 50, oprócz klasycznych kremów, możemy użyć mgiełki do twarzy, o lżejszej konsystencji, która doskonale ochroni naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Przywraca on odpowiednie ph skóry zaburzone stosowaniem innych kosmetyków dlatego tonik jest bardzo ważny w codziennej pielęgnacji.

Stylizacja brwi

Henna pudrowa to produkt powstały na bazie naturalnych, sproszkowanych ziół, których głównym zadaniem jest poprawa wzrostu włosa a uzyskany kolor jest ta naprawdę efektem ubocznym zabiegu. W porównaniu do henny tradycyjnej, proszkowa utrzymuje się około 3 tygodni na skórze i nawet do 5 na włoskach.

Makijaż permanentny

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszą pielęgnacją jest woda przegotowana. Brwi goją się rewelacyjnie, dużo lepiej jak przy innych metodach nakładania różnych maści, a tym bardziej wazeliny – odchodzi się od tego i osobiście nie polecam – brwi są zaparzone, nie goją się, a co za tym idzie może dojść do stanu zapalnego, a w konsekwencji do zakażenia. Nasączone płatki kosmetyczne wodą przegotowaną (ostudzoną!) przemywamy brwi, ale dopiero wtedy, kiedy zaczną się łuszczyć.
Makijaż permanentny brwi jest pigmentowany bardzo delikatnie i powierzchownie pod naskórkiem. Tak, by efekt końcowy był naturalny, a nie z efektem tatuażu, dlatego odświeżenie brwi zaleca się wykonać od 12 do 18 miesięcy od pierwszego zabiegu.
Oczywiście. Jeśli Twój stary makijaż permanentny nieestetycznie wystaje spod nowego, zapraszamy do nas. W trakcie zabiegu nowy makijaż jest zasłaniany i usuwamy tylko niechcianą część.
Najlepiej w pierwszej kolejności wykonać makijaż permanentny ust, a następnie powiększanie kwasem hialuronowym. Okres między zabiegami wynosi 3 miesiące. Jeżeli zabiegi wykonasz w innej kolejności – pierwsze powiększanie a później makijaż permanentny – okres między zabiegami potrwa aż 6 miesięcy.
U większości kobiet tak się dzieje, ponieważ nasz organizm broni się przed wprowadzonym pigmentem pod naskórek. Tydzień przed zabiegiem zalecam zażyć tabletki przeciw opryszczkom i stosować je zgodnie z ulotką.
Nie zaleca się powiększania ust makijażem permanentnym. Można je delikatnie zdekonstruować, poprawić kontur ust, ale granica jaką można przekroczyć kontur ust to +/- 2 mm.
Niestety nie, wykonujemy makijaż permanentny całych ust bądź całych ust z delikatnie podkreślonym konturem.
Karmienie piersią jest przeciwwskazaniem do zabiegu, ponieważ podczas pigmentowania przerwana jest ciągłość naskórka. Dodatkowo hormony w tym okresie są jeszcze nie ustabilizowane, dlatego po skończonej laktacji może dojść do przebarwień i niechcianej zmiany koloru.
Jeśli masz jakieś pytanie, którego tutaj nie znalazłaś zachęcamy do zadania go nam w
Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym