Dlaczego stylizacja brwi jest ważna?

Sobota 17 października 2020 • Kinga Brzyzek

Dlaczego stylizacja brwi jest ważna?

Idealna oprawa oka

Czy zdarzyło Ci się patrząc w lustro mieć wrażenie że Twoje spojrzenie jest jakieś niewyraźne i zastanawiasz się dlaczego tak jest?  Otóż problem może tkwić w brwiach, niestety jest pewna cześć kobiet, która nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważną rolę w oprawie naszego oka odgrywają brwi. To  właśnie one nadają charakteru naszej osobie i uczestniczą w odgrywaniu emocji. Do najczęstszych problemów zalicza się zła regulacja bądź źle dobrany kolor, jeśli więc sama boisz się eksperymentować z brwiami najlepszym rozwiązaniem będzie gdy wybierzesz się do profesjonalistów by nie zrobić sobie krzywdy.

Henna i regulacja brwi , dlaczego jest to takie ważne? 

IMG_83

Idealne wyregulowanie brwi i nadanie im subtelnego zabarwienia na pewno wpłynie na Twoją samoocenę, to od czego powinno się zacząć to odpowiedni dobór koloru który będzie współgrał z kolorem naszych włosów, karnacją jak również preferencjami, to jak mocny efekt chcemy uzyskać zależy jest od rodzaju henny na jaki się zdecydujemy  oraz od czasu na jaki pozostawimy hennę na naszych brwiach. Jeżeli mówimy o rodzaju to wówczas mamy do wyboru dwie opcje jedna z nich to henna żelowa ten rodzaj polecany jest klientką które  w sposób delikatny i subtelny chcą podkreślić oprawę swego oka by efekt ten wyglądał naturalnie zarówno w makijażu jak i bez niego, natomiast druga opcja to henna proszkowa ten rodzaj henny jest nieco mocniejszą alternatywą z racji tego że efekt pofarbowaniu uzyskujemy zarówno na włoskach jak i na skórze ta opcja polecana jest klientką, które lepiej czują się w nieco mocniejszych brwiach gdy efekt farbowania jest bardziej widoczny. Henna proszkowa to również  idealna wybór dla Pań które zmagają się z nieodpowiednim kształtem, jest on zdecydowanie za wąski z mocno widocznymi ubytkami, dzięki temu rodzajowi henny jesteśmy w stanie delikatnie uzupełnić miejsca w których  jest taka potrzeba.  Kolejnym ważnym aspektem jak nie najważniejszym jest regulacja niby rzecz banalna ale dla wielu bardzo uciążliwa, bardzo łatwo można przesadzić i doprowadzić do tego że w efekcie końcowym nasze brwi nie będą wyglądać estetycznie, to o czym należy pamiętać to zachowaniu odpowiedniego kształtu który zależny jest od naszej twarzy , dzięki temu odpowiednio wymodelowane brwi nadadzą kobiecie charakteru oraz podkreślają naturalny kontur twarzy. To ja będziemy regulować zależne jest od tego jaki kształt aktualnie posiadamy w przypadku zarośniętych brwi mamy większą swobodę z racji tego że jesteśmy w stanie zejść do odpowiedniego grubości w przypadku zaś brwi zbyt wąskich musimy być bardzo ostrożne by w miejscach w których włoski trzeba zapuścić, pozwolić im rosną a wyrwać jedynie włoski które do efektu końcowego będą zbędne. Należy pamiętać by nie doprowadzić do tego że przez źle wyrwane włoski wyraz naszej twarzy drastycznie się zmienił, gdy przesadnie uniesiemy łuk doprowadzi to do tego że będziemy wyglądać na przesadnie zdziwione z kolei brwi zbyt opadające postarzą naszą twarz.

Henna z regulacją jest to jedna z podstawowych metod na to by nasze brwi wyglądały schludnie, przy dużej systematyczności potrwa to zaledwie kilka minut a efekt końcowy może zaskoczyć. 

Więc jeśli borykasz się z problemem niewyraźnego spojrzenia, pamiętaj że dzięki tej metodzie  Twoje brwi będą odpowiednio zaznaczone co podkreśli urodę Twoich oczu oraz ich naturalną oprawę oraz doda to Twojemu spojrzeniu głębi.