Oczyszczanie wodorowe w ciąży

Środa 11 sierpnia 2021 • Kinga Brzyzek

Oczyszczanie wodorowe w ciąży

Spis treści: [ukryj]

Ciąża to bez wątpienia wyjątkowy okres w życiu kobiety. Należy jednak pamiętać, że jest to czas między innymi wielu wyrzeczeń w tym pielęgnacyjnych. Ciężarna klientka, która do tej pory korzystała regularnie z zabiegów upiększających będzie musiała definitywnie zrezygnować z pielęgnacji z użyciem ultradźwięków i prądu, gdyż zarówno jedne, jak i drugie mogą przenikać do płodu. Wykluczamy więc w czasie ciąży zabiegi takie jak sonoforeza, kawitacja, galwanizacja i jonoforeza. Ciąża stanowi też przeciwwskazanie do poddawania się specjalistycznym chemicznym zabiegom złuszczającym oraz zabiegom laserowym.

 

Oczyszczanie wodorowe w ciąży

Oczyszczanie wodorowe aparaturą Hydroimpact jest całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ciąża i laktacja jest przeciwwskazaniem jedynie do elektroporacji. Tak więc oczyszczanie wodorowe samo w sobie jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, więc klientki w ciąży mogą kompleksowo zadbać o skórę i cieszyć się młodym i pięknym wyglądem.

 

Na czym polega oczyszczanie wodorowe i jakie daje efekty?

Wodorowe oczyszczanie twarzy jest zabiegiem, opierającym się na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru pod dużym ciśnieniem. Skóra podczas zabiegu pozostaje sucha i czysta, a wodór skutecznie dostarczony do komórek. Zabieg wodorowego oczyszczania połączony jest z zabiegiem elektroporacji, czyli z falą radiową średniej częstotliwości, która przede wszystkim poprawia napięcie skóry.

 

 

Najważniejsze funkcje oczyszczania wodorowego Hydroimpact:

- Zatrzymanie procesów starzenia (Unikalna właściwość wodoru)
- Złuszczanie martwego naskórka (Strumieniem pęcherzyków wodoru)
- Łagodzenie i leczenie stanów zapalnych (Dezynfekcja i przyspieszenie gojenia)
- Dogłębne oczyszczanie porów (i wszystkich najmniejszych zagłębień)
- Usunięcie drobnych przebarwień (Przeciwdziałanie nowym)
- Redukcja produkcji sebum (Oczyszczenie i regulacja)

 

Czym właściwie jest Hydroimpact i czym różni się od innych dostępnych na rynku terapii wodorowych?

Tę kwesię opisuje w swoim artykule Kinga Brzyzek -> Oczyszczanie wodorowe HYDROIMPACT vs reszta świataKrótko podumowując zabiegi Hydroimpact cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym salonie, jednocześnie satysfakcjonując najbardziej wymagających klientów.