Oczyszczanie wodorowe HYDROIMPACT vs reszta świata

Niedziela 25 kwietnia 2021 • by Kinga Brzyzek

Oczyszczanie wodorowe HYDROIMPACT vs reszta świata

Spis treści: [ukryj]

Oczyszczanie wodorowe stało się bardzo popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że zabieg zabiegowi nie jest równy. Zastanawiasz się o czym piszę? Przeczytaj do końca mój artykuł.

 

Hydroimpact

Pionierskie i zarazem oryginalne oczyszczanie wodorowe pochodzi z Korei. Nazywa się HYDROIMPACT. Ta technologia powstała właśnie tam ponieważ, Koreanki najbardziej dbają o swoją cerę. Wracając do tematu, czym różni się oryginalne oczyszczanie wodorowe od zabiegów, które są wykonywane w  większości salonów kosmetycznych? Jak możesz sprawdzić, czy zabieg, który masz wykonany lub miałaś, to tak naprawdę technologia oczyszczania prawdziwym wodorem?

 

Jak wygląda zabieg HYDROIMPACT?

Urządzenie wytwarza aktywny wodór, który pod ciśnieniem jest wprowadzany do skóry razem z wodą. Aktywny wodór zwalcza wolne rodniki tlenowe, co pomaga w łagodzeniu zmian zapalnych skóry, zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się łojotoku oraz zapobiega tworzeniu się przebarwień.

HYDROIMPACT posiada tylko dwie głowice zabiegowe. Pierwsza z nich dozuje aktywny wodór pod ciśnieniem do skóry, a druga wykonuje tzw elektroporację, czyli ułatwia cząsteczką wodoru penetrację do komórek, z jednoczesnym podawaniem składników aktywnych wybranego koktajlu (do Mezoterapia), oraz liftingu falami radiowymi, terapia jest dodatkowo wspomagana światłem led.

 

Jak wygląda zabieg pozostałymi urządzeniami?

Podczas zabiegu oczyszczania używane są specjalne płyny (3 fazy). Więc, bez dwóch zdań to oczyszczanie wodorowe jest wspomagane dodatkowo – nie działamy tylko samym wodorem, dlatego nie uzyskamy takich samych  efektów jak Hydroimpactem. 

 

Porównanie

HYDROIMPACT posiada tylko dwie głowice i dwa etapy zabiegowe. Co najważniejsze, wytwarza wodór i na nim opiera się cała technologia wykonania oczyszczania wodorowego twarzy. Nieoryginalny zabieg oczyszczania wodorowego to ten, które zazwyczaj podzielony jest na kilka etapów, a samo oczyszczanie  wspomagane jest specjalnymi płynami.

W przypadku oczyszczania wodorowego HYDROIMPACT nie chodzi o to, że czym więcej kroków wykona kosmetolog to tym lepiej, ale o samą technologię urządzenia i pracę przy prawdziwym wodorze bez wspomagania się innymi krokami.

Więc jeżeli decydujesz się na zabieg i oczekujesz natychmiastowego efektu  oczyszczenia skóry, to wybór jest chyba prosty. Wybierz mądrze.

 

Na zakończenie filmik Pani Doktor odnośnie oczyszczania wodorowego