Depilacja Laserowa 59 PLN

Kwietniowy DermaPen w Nowym Targu

Promocja wygasła! Ta promocja wygasła. Zobacz inne pakiety z tej kategorii
Kwietniowy DermaPen

Promocja "kwietniowy dermapen" obejmuje pełnowartościowy zabieg mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem DermaPenu - wybrana partia ciała w cenie 249 PLN zamiast 300 zł

 

Oferta na kwiecień przygotowana jest dla osób, które nie miały możliwości wcześniej skorzystać, a chcą przetestować zabieg mezoterapii mikroigłowej z dermapenem za niewielkie pieniądze i przekonać się o jej szybkich efektach na własnej skórze.

Zabieg w promocyjnej cenie jest takim samym zabiegiem pełnowartościowym i tak samo w pełni wykonanym czasowo jak zabieg w cenie standardowej wyższej.

 
Jakie są zalety zabiegu z dermapenem? 
 
Na pewno natychmiastowy i długotrwały efekt. Zabieg mezoterapii mikroigłowej  daje długotrwały efekt nawilżonej, gładkiej i jędrnej skóry - mezokoktajl zawiera w 20% usieciowany kwas hialuronowy o wydłużonym czasie efektywności. Zabieg dopasowany odpowiednio do problemu skóry:
  • objawy starzenia
  • głębokie zmarszczki
  • przebarwienia
  • wiotkość skóry 
 
Czy wiesz jak wygląda zabieg mezoterapii mikroigłowej w Nowym TarguPodsyłam link do strony opisowej dermapen  zawarte są tam wszystkie informacje i przeciwwskazania do zabiegu.
 
 
Jak zapisać się na zabieg promocyjnej mezoterapii mikroigłowej? Najlepiej telefonicznie 507 922 904 (w godzinach pracy salonu).
 
 
 
Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 
Do zobaczenia.
 
 
 
* promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami
 
Kwietniowy DermaPen jest specjalnie przygotowany dla kobiet jak i dla mężczyzn.
300zł x 1 zabieg = 300zł
-17%
249 zł

Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej szczegółów tego pakietu.

tel. 507 922 904

Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym