Recenzja B-like Cream PeelMission - moje odczucia po przetestowaniu kremu

Poniedziałek 18 lipca 2022 • Kinga Brzyzek

Spis treści: [ukryj]

Jeśli chodzi o wybór kremu staram się zawsze dobrać taki, który będzie zaspokajał potrzeby jakie ma moja skóra na ten moment. Obecnie moja skóra nie jest odwodniona, nie mam też większych problemów z trądzikiem. Największą problematyczną kwestią jeśli chodzi o cerę były dla mnie pojawiające się już pierwsze zmarszczki. Jest to oczywiście naturalna kolej rzeczy, jednak stwierdziłam, że to idealny moment na przetestowanie kremu marki Peel Mission: B-like

Od razu mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę!

 

Zmarszczki mimiczne na twarzy

Nasza twarz posiada ogromny wachlarz mimiczny, potrafimy przekazać bez użycia słów każdą emocję. Niestety wraz z wiekiem jest ona coraz mniej elastyczna, co skutkuje pozostawaniem tych zmarszczek na stałe np.: kurze łapki wokół oczu. U mnie ten proces dopiero się zaczyna lecz nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. A więc, w związku z tym, że właśnie krem, o którym mowa mi się skończył. Mogę opisać jak wpłyną na moją cerę.

 

Działanie kremu B-Like PeelMission

Krem B-like ma działanie przeciwzmarszczkowe i jego działanie jest ukierunkowane głównie na zmarszczki mimiczne. Jego głównym składnikiem aktywnym jest kwas gamma-aminomasłowy, dzięki któremu hamowane są sygnały nerwowe do mięśni i są one w rezultacierozluźnione. Jednocześnie pobudza skórę do regeneracji oraz fibroblasty do produkcji kolagenu przez zawartość tripeptydów. W efekcie zmarszczki zostają wygładzone, a skóra jest napięta i pełna blasku.

 

Jak stosować krem B-Like

Krem należy stosować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Na noc możemy zaaplikować „grubszą” warstwę niż na dzień. Idealnie nadaje się pod makijaż, nie roluje się, podkład dobrze się rozprowadza, napina skórę i dodaje jej blasku.

 

Wzmocnij efekt

Dodatkowo, w naszym salonie możesz wzmocnić efekty jego stosowania i udać się na zabieg z kwasem B-like Peel oraz B-like serum. To połączenie zapewni Ci spektakularny rezultat.

 

Podsumowując

Wizualnie widzę dużą różnicę po zastosowaniu kremu.Skóra jest gładka w dotyku, bardziej elastyczna,wszystkie pierwsze zmarszczki poznikały. Bazując na tym doświadczeniu mogę go z całego serca polecić. Na pewno będę do niego często wracać.