Dlaczego depilacja laserowa cieszy się tak dużą popularnością?

Niedziela 23 kwietnia 2023 • Martyna Reśczak

Dlaczego depilacja laserowa cieszy się tak dużą popularnością?

Spis treści: [ukryj]

Depilacja laserowa to obecnie jedna z najchętniej wybieranych metod pozbycia się niechcianego owłosienia. Zabieg cieszy się dużą popularnością za sprawą swej skuteczności i efektów na które nie trzeba długo czekać. Jest to obecnie jedyna skuteczna metoda, dzięki której raz usunięte włoski nie odrosną już nigdy więcej.

 

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Polega na wykorzystaniu wiązki światła lasera, która zostaje pochłaniana przez barwnik – melaninę, obecną w mieszkach włosowych. Wytworzona w związku z tym energia cieplna niszczy cebulkę włosa będącego w fazie aktywnego wzrostu.  Najczęściej zabiegowi poddawane są obszary, takie jak pachy, nogi, ręce, okolice bikini czy wąsik.

 

Jakie efekty po depilacji laserowej SHR?

Laserowa depilacja pozwala nam cieszyć się gładką skórą przez długi czas bez bólu, podrażnień i niepożądanych przebarwień. Zabieg jest w pełni komfortowy i bezpieczny a co najważniejsze, po zabiegu nie pojawiają się żadne skutki uboczne. Depilacja laserowa pozwala nam wyeliminować problem wrastających włosków, który często pojawia się po depilacji domowymi sposobami a jego skutki bywają bolesne i nieestetyczne. Zabieg sprawdza się także w przypadku występowania podrażnień po goleniu, czy uporczywie szybko rosnącego owłosienia.

Depilacja laserowa jest w pełni skuteczna, jeśli wykonamy całą serię zabiegów. O ich częstotliwości i ilości decyduje specjalista wykonujący zabieg, który oceni stan skóry i strukturę włosków. Po wykonaniu wskazanej ilości zabiegów skóra pozostaje idealnie gładka już na zawsze. Warto podkreślić, że raz w roku należy wykonać zabieg przypominający tak, aby podtrzymać efekty kuracji.

 

Gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa depilacji laserowej

W naszym gabinecie pracujemy na profesjonalnym urządzeniu SHR EPIL MOTION Ganc-Med  co daje nam gwarancję skuteczności, komfortu i bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych zabiegów laserowych. Parametry lasera są dobierane indywidualnie do każdego klienta, dzięki temu osiągamy zadawalające rezultaty z każdym zabiegiem.

Zabieg depilacji laserowej to nie tylko rezultaty w postaci gładkiej skóry, to również sposób na zaoszczędzenie czas i skuteczna metoda zniwelowania podrażnień i problemu wrastających włosów.