Depilacja Laserowa 59 PLN

Infuzja Tlenowa Nowy Targ

Niestety zabieg jest niedostępny w salonie w Nowym Targu, zapraszamy do salonu w Krościenku nad Dunajcem.

Masz pytania zadzwoń pod numer 508 695 018

Infuzja Tlenowa Nowy Targ

Informacje o zabiegu popularny

Infuzję tlenową wykonujemy w salonie w Nowym Targu.

W infuzji tlenowej wykorzystuje się skoncentrowany tlen do wartości ok 93%, który charakteryzuje się korzystnym działaniem na skórę. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia i polega na jednoczesnym przekazywaniu do skóry tlenu oraz wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w kosmeceutykach. Już sam tlen dawkowany na skórę działa niezwykle skutecznie, a w połączeniu z dedykowanymi do problemu aktywnymi substancjami, jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo dobre efekty.

 

ZABIEG JEST BEZINWAZYJNY I NIEBOLESNY

  • zabieg nie wymaga rekonwalenscencji,
  • może być wykonywany przez cały rok,
  • może być wykonywany u kobiet w ciąży i karmiących mam. 
 

Zabieg infuzja tlenowa Nowy Targ. 

Infuzje tlenową wykonujemy na twarz wraz z dekoltem. Posiadamy kuracje, które dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry Klienta. Zabieg ten składa się z całej procedury, zaczynając od oczyszczenia, peelingu, detoksykacji - tlenoterapii, preparatu indywidualnie dobranego i wprowadzonego przy infuzji tlenowej w głębokie warstwy skóry, nałożenie maski kremowej i maski tlenowej. Efekt widoczny jest zaraz po zabiegu. Skóra jest rozjaśniona, odżywiona, widoczna jest poprawa jej stanu.

Zabieg infuzji wykonujemy na kosmetykach ekskluzywnej włoskiej marki Chrissie Cosmetics, dzięki wyjątkowemu składu kosmetyków osiągamy efekt liftingu, zwiększamy poziom nawilżenia i poprawiamy elastyczność skóry. Kuracja infuzji tlenowej dobierana jest według potrzeb skóry Klienta.
 
 
Czyli w skrócie jest to zabieg:
  • liftingujący
  • ujędrniający
  • rozjaśniający przebarwienia
  • redukujący cienie pod oczami
  • oczyszczający

 

Najlepiej wykonywać go w seriach: 6 zabiegów (1 zabieg co 2-3 tygodnie)

Infuzja Tlenowa Nowy Targ Infuzję tlenową wykonujemy w salonie w Nowym Targu.W infuzji tlenowej wykorzystuje się skoncentrowany tlen do wartości ok 93%, który charakteryzuje się… Kosmetologia Estetyczna Kinga Brzyzek - Nowy Targ ZID.62 000062

Niestety zabieg jest niedostępny w salonie w Nowym Targu, zapraszamy do salonu w Krościenku nad Dunajcem.

Masz pytania zadzwoń pod numer 508 695 018

Efekty, galeria zdjęć Infuzja Tlenowa Nowy Targ

infuzja tlenowa Nowy Targ

Przeciwwskazania

Zabieg infuzji tlenowej praktycznie jest bez przeciwwskazań. Wyjątkiem jest przerwana ciągłość skóry i uczulenia na składniki zawarte w preparatach aplikowanych na skórę. 
 
Zabieg może być wykonywany u kobiet w ciąży i matek karmiących oraz u osób po nowotworach (wyjątek nowotwory zlokalizowane w obszarze zabiegowym). Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i może być wykonywany przez cały rok.

Postępowanie po zabiegu

Aby spotęgować efekt działania zabiegu, prosimy o prawidłową pielęgnację domową zaleconą według Kosmetologa wykonującego zabieg.

Orientacyjna cena*: 350 PLN • Dostępny • Opis zabiegu dodano: 2019-03-31 • Ostatnia aktualizacja: 2022-08-11 • • Tylko odbiór osobisty.
*cena zabiegu podana tutaj może się różnić o tej w zakładce 'Cennik'. Aktualna cena jest w zakładce 'Cennik'
Przeczytaj na blogu #