SKLEP ONLINE już otwarty!

Godziny otwarcia

pon-pt: 8:00 - 20:00
sob: 8:00 - 16:00

Przekłuwanie uszu Nowy Targ

Zalecane pory roku dla tego zabiegu
całoroczny

Informacje o zabiegu

W naszym salonie używamy profesjonalnego pistoletu bezhukowego, co szczególnie jest istotne w przypadku przekłuć u dzieci. Kolejną zaletą tego urządzenia, jest to że sam strzał trwa dosłownie sekundę, a po tym czasie kolczyk znajduje się już w uchu.

 

Od ilu lat przekłuwamy uszy małym dzieciom?

W naszym salonie przekłucia wykonujemy od 3 roku życia. Głównie zależy nam na bezpieczeństwie naszych klientów. W tym wieku płatek ucha jest już znacznie grubszy i większy niż u kilku miesięcznego dziecka. Zmniejsza to ryzyko przerwania go. Takie maleńkie dzieci nie są do końca świadome. Przykładowo trudno im wytłumaczyć, że nie można dotykać czy też ciągnąć za kolczyk. Często całkowicie nieświadomie mogą przyczynić się do wydłużenia procesu gojenia lub spowodować, że będzie ono nieprawidłowe.

 

Przekłuwanie uszu – jak wygląda cały proces?

Przed przystąpieniem do zabiegu klient lub pełnoprawny opiekun ( w przypadku, kiedy przekłucie będzie wykonywane u dziecka), proszony jest o wypełnienie zgody na przekłucie. Na karcie znajduje się rysunek ucha, gdzie trzeba zaznaczyć kropkę, w miejscu gdzie docelowo ma być kolczyk. Są tam również zawarte przeciwskazania oraz ewentualne możliwe powikłania w przypadku niezgodnego postępowania po zabiegu. Kolejnym krokiem jest wybór kolczyków. Do przekłuwania używamy tych ze stali chirurgicznej. Znacznie przyśpieszają proces gojenia. Dysponujemy szerokim wyborem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Następnie klient kierowany jest na fotel. W pełni wykwalifikowana osoba dokładnie dezynfekuje płatek ucha. Jest również zaznaczana kropka, która wskazuje miejsce gdzie będzie znajdować się dziurka. Ten krok jest szczególnie ważny, ponieważ od niego zależy czy miejsca przekłucia będą symetryczne. Następnie do uprzednio zdezynfekowanego pistoletu nakładany jest wkład. Znajduje się w nim wysterylizowany kolczyk. Po przyłożeniu głowicy do ucha, następuje strzał. W ciągu krótkiej chwili kolczyk znajduje się w płatku. W naszym salonie jest możliwość przekłuwania uszu przez dwie osoby jednocześnie. Ta opcja szczególnie jest polecana w przypadku małych dzieci.

W naszym salonie używamy profesjonalnego pistoletu bezhukowego, co szczególnie jest istotne w przypadku przekłuć u dzieci. Kolejną… Salon Kosmetyczny Kinga Brzyzek ZID.34 000034

Średnia ocena usługi Przekłuwanie uszu
5 / 5 na podstawie 3 opinii

Technologia

Używamy technologii firmy SYSTEM 75 firmy STUDEX 

Przeciwwskazania

Przekłuwamy uszy u dzieci od 3 roku życia

 

Bezwzględne przeciwskazania w przypadku przekłucia :

-cukrzyca,

-epilepsja,

-zapalenie wątroby,

-HIV,

-hemofilia,

-zawroty głowy,

-choroby serca,

-przyjmowanie leków rozrzedzających krew,

Postępowanie po zabiegu

Przekłuwanie uszu – postępowanie po zabiegu.

Bardzo ważne jest to, żeby minimum 2-3 razy dziennie odkażać płatki ucha  specjalnie przeznaczonym do tego płynem. Należy zwrócić szczególną uwagę, przy wycieraniu ciała ręcznikiem, żeby nie doszło do zahaczenia, co skutkować może nawet naderwaniem płatka. Zakrętki nie należy mocniej dociskać, ponieważ jest szansa, że miejsce gdzie znajduje się dziurka spuchnie. Przez okres 3-4 tygodni zabrania się zmiany kolczyków na inne. W przypadku zgubienia kolczyka, należy niezwłocznie skontaktować się z nami w celu ponownego założenia go. W pierwszych dniach po zabiegu warto zmienić pościel na czystą i zadbać o szczególną higienę.

Kto wykonuje zabieg?

Cennik

Cennik Przekłuwanie uszu

Usługa Cena
Przekłuwanie uszu 15 min   120
Przekłuwanie uszu oba jednocześnie 15 min   140
Jedno ucho 15 min   70
Orientacyjna cena*: 120 PLN • Dostępny • Dodano: 2016-05-14
*cena zabiegu podana tutaj może się różnić o tej w zakładce 'Cennik'. Aktualna cena jest w zakładce 'Cennik'

Opinie naszych Klientów

Liczba komentarzy: 3

zrecenzowała tę usługę

Ocena 5/5

Profesjonalna obsługa, miła, bezstresowa atmosfera. Radość z kolczyków ogromną!

zrecenzowała tę usługę

Ocena 5/5

Bardzo profesjonalne podejście, polecam

zrecenzowała tę usługę

Ocena 5/5

Bezbolesne :)

Przewiń do góry
Zostaw swój numer telefonu