TOP zabieg na rozszerzone pory. Zobacz efekty.

Środa 23 grudnia 2020 • Kinga Brzyzek

TOP zabieg na rozszerzone pory. Zobacz efekty.

Spis treści: [ukryj]

ARCHITEKT PEEL – zabieg dedykowany skórze z rozszerzonymi porami
 
Każda z nas marzy o gładkiej, nieskazitelnej cerze. Niestety wiele kobiet boryka się rozszerzonymi porami na twarzy. Problem ten dotyka również mężczyzn. Rozszerzone pory to widoczne na skórze okrągłe wgłębienia – dziurki, które powodują, że cera nie ma jednolitej, gładkiej struktury zwłaszcza gdy nałożymy makijaż.  Znasz ten problem? Masz cerę z rozszerzonymi porami i wszystkie Twoje dotychczasowe działania nie przynoszą rezultatów?  Mam dla Ciebie świetne rozwiązane - zabieg zwężający pory i poprawiający strukturę skóry. 
 
efekty_kwasy_1
 

Co to są pory i skąd bierze się problem rozszerzonych porów? 

 
Pory to niewielkie, wręcz niewidoczne otwory umieszczone na powierzchni skóry, których zadaniem jest miedzy innymi oczyszczanie naskórka z niepotrzebnych substancji głównie sebum. Czym jest sebum? Sebum to nic innego jak łój skórny wytwarzany przez gruczoły łojowe skóry.  Problem rozszerzonych porów na twarzy dotyka głównie cerę tłustą i mieszaną, czyli cery w przypadku których wydzielanie sebum jest zwiększone. 
 

Zabieg zwężający pory i poprawiający strukturę skóry - ARCHITEKT PEEL

 
Świetnym rozwiązaniem problemu rozszerzonych porów będzie zastosowanie zabiegów setowych Architekt Peel. Jest to unikalny zabieg bazujący na właściwościach ekstraktów bogatych w kwasy huminowe, które wpływają na obkurczenie i zmniejszenie widoczności porów skóry. Rozszerzone pory są zmorą nie tylko cery tłustej i mieszanej. Poszerzenie ujść gruczołów łojowych występuje również na skutek ubytku kolagenu, który odpowiada za elastyczność i jędrność skóry.  Dlatego też zabieg ten jest zaprojektowany z myślą o skórze z problemami rozszerzających się wraz z upływem czasu porów. Architekt Peel to połączenie holistycznego podejścia do pielęgnacji wraz z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne. Częstotliwość zabiegu w celu uzyskania oczekiwanych efektów to seria od 4 do 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni.
 

Zabieg składa się z 3 kluczowych kroków

 
STEP 1 DETOX PEELING - stanowi idealne przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. Bazuje na usieciowanej papainie, która wykazuje niezwykle skuteczne właściwości złuszczające, jednocześnie nie powodując silnego zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dodatkowo, dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra jest nawilżona i oczyszczona.
 
STEP 2 BOOST ESSENCE – skoncentrowane serum, którego unikalne, wysokostężone składniki aktywne, głęboko penetrują w głąb skóry w celu stymulacji procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Kompleksy bogate w kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej potęgują produkcję kolagenu XVIII, przyczyniając się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek.
 
STEP 3 MASK – multiaktywna maska, stanowiąca ostatni krok fazy aktywnej zabiegu Architect Peel™. Niezwykle bogata formuła produktu, oprócz kwasów huminowych, zawiera kompleks trzech glinek, które potęgują efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrównania tekstury skóry. Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery.