Terapia kwasami - po jakim czasie efekty?

Niedziela 1 stycznia 2023 • Kinga Brzyzek

Terapia kwasami - po jakim czasie efekty?

Spis treści: [ukryj]

To bardzo często zadawane przez nasze klientki pytanie – kiedy zobaczę efekt?

Tak naprawdę, niezależnie od tego czy chcesz pozbyć się danego problemu np.: zmarszczki, przebarwienia, naczynka… Efekt zobaczysz już po pierwszej wizycie. Nawet działając mało agresywnymi kwasami złuszczamy naskórek, co powoduje, że Twoja skóra od razu wygląda lepiej, wyrównuje się koloryt, jest bardziej napięta i pełna blasku.  Jednak najlepiej, nawet jeśli robisz sobie terapię kwasami dwa razy w roku np.: po lecie, wykonywać takie zabiegi w serii.

 

Seria

Spektakularne efekty zobaczysz na swojej skórze po wykonaniu serii 4-6 zabiegów w odstępach mniej więcej co 2-3 tygodnie. Oczywiście jeden zabieg od czasu do czasu też jest ok, nie osiągniemy nim jednak zbyt wiele. Dopiero wykonanie kilku zabiegów, z kwasami dobranymi do aktualnych potrzeb skóry sprawi, że ludzie zaczną zauważać, że coś się zmieniło w Twoim wyglądzie i wyglądasz jakoś inaczej ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

 

Czy jeden zabieg wystarczy?

W zależności od tego na jakim efekcie Ci zależy, należy uzbroić się w cierpliwość i sumiennie wykonać całą serię. Każdy jeden zabieg przybliża Cię coraz bardziej do upragnionego efektu. Często klientki po pierwszym zabiegu są tak zadowolone, że rezygnują z dalszej terapii. Niestety pierwsze efekty znikają, aby faktycznie utrzymać je na dłużej zaleca się wykonanie całej serii i zadbanie oczywiście o odpowiednią pielęgnację domową, która dodatkowo podbija i przedłuża efekty zabiegów.