Laminacja rzęs w Nowym Targu - na czym polega, efekty, cena

Czwartek 29 października 2020 • Kinga Brzyzek

Laminacja rzęs w Nowym Targu - na czym polega, efekty, cena

Spis treści: [ukryj]

Masz dość sztuczny rzęs bądź boisz się przerysowanego efektu, który na nadchodzący sezon zimowy nie jest najwygodniejszą opcją, ale mimo to nie wiesz co zrobić by podkreślić swoje spojrzenie spad zimowej czapki?

 

Jak działa lifting i laminacja na rzęsy?

Na czym właściwie polega ten zabieg? Czy jest on odpowiedni dla mnie? Czy efekt jest w stanie mnie zadowolić? Jak z trwałością ? Są to najczęściej zadawane pytanie klientek na które poniżej postaram się odpowiedzieć.

 

Na czym polega lifting i laminacja rzęs w pakiecie z botoksem?

Cała nazwa brzmi nieco tajemniczo i nie kojarzy się ona raczej z zabiegiem na rzęsy, botoks?
Pierwsze co przychodzi nam na myśl - medycyna estetyczna, otóż nie, nie będziemy używać tu żadnych igieł. Z profesjonalnej definicji, lifting to trwała ondulacja brzmi znajomo? Może kojarzyć się z salonem fryzjerskim i dawną modą trwałej na włos, aczkolwiek nie ma to ze sobą nic wspólnego otóż lifting na rzęsy polega na zmianie struktury włosa i nadaniu mu nowego

kształtu dzięki czemu rzęsy są podniesione i podkręcone u nasady a także optycznie wydłużone, czyli wszystko to na czym najbardziej nam zależy. Laminacja natomiast to kolejny etap zabiegu, jest to pokrycie rzęs laminatem, którego bogactwa znakomicie wpływają na kondycję rzęs zewnętrzną jak i ich strukturę wewnętrzną, dopełnieniem całości jest botoks
czyli tzw. bomba witaminowa bądź olejowa, która ma za zadanie odżywić rzęsy, należy pamiętać że po laminacji są one szczególnie podatne na wszelkiego rodzaju produkty odżywcze.

 

Dla kogo ten zabieg jest szczególnie przeznaczony?


Zacznijmy od tego że jeśli Twoje rzęsy nawet po wytuszowaniu nie dają zadowalającego efektu a ich głównym problemem jest to że są proste co jednocześnie sprawia że są mało widoczne nawet po użyciu zalotki i wydłużającego tuszu a wyglądem przypominają rzęsy z niżej załączonego obrazka to wiedz że ten zabieg jest dla Ciebie.

 

 

Tutaj nie ma reguły ! W przypadku gdy układ rzęs jest nieregularny, są one proste bądź skierowane w dół z pomocą przychodzą tzw. wałki, dzięki nim jesteśmy w stanie regulować kształt jak również stopień podkręcania, wobec tego możemy pracować na długich i gęstych rzęsach jak również na krótkich. Podczas zabiegu rzęsy są delikatnie przyciemniane, w skute
czego możemy pożegnać się z tuszem na pewien czas, co jest bardzo wygodne szczególnie w miesiącach jesień/zima, gdzie efekt pandy pod okiem jest nieunikniony.

Po dokładnie wykonanych procedurach Twoje spojrzenie nabierze zupełnie inneg wyglądu a efekt utrzyma się około 6-8 tygodni

 

 Przeciwwskazania do zabiegu

  • Całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie
  • Zapalenie spojówek
  • Choroby alergiczne oczu
  • Infekcje oczu
  • Zespół suchego oka
  • Trichotillomania- nerwowe wyrywanie rzęs
  • Retinopatia cukrzycowa
  • Jaskra, zaćma

 

Podsumowując

Jeśli miałabym opisać ten zabieg w trzech słowach, które idealnie oddadzą jego sens to zdecydowanie byłyby to : naturalność, natychmiastowy efekt oraz głębokie odżywienie, czyli wszystko to dzięki czemu nasze spojrzenie nabierze subtelnego wyglądu.

 

Więcej informacji i cenę zabiegu znajdziecie pod tym linkiem

https://kingabrzyzek.pl/zabieg/lifting-i-laminacja-rzes