Który zabieg wybrać latem ?

Wtorek 10 sierpnia 2021 • Kinga Brzyzek

Który zabieg wybrać latem ?

Spis treści: [ukryj]

Lato to pora roku, która wyklucza nas z wykonywania niektórych zabiegów kosmetycznych. Ale czy oznacza to, że powinnyśmy siedzieć z założonymi rękoma? Absolutnie nie. Jest to czas, kiedy nasza skóra potrzebuje szczególnej troski i uwagi. Czas, kiedy nasza cera domaga się głębokiego nawilżenia, odświeżenia, oczyszczenia i nadania blasku.

Co więc możemy Ci zaproponować?

Wybór bezpiecznych zabiegów letnich w naszym salonie jest bardzo duży i na pewno każda z Was znajdzie w ofercie coś idealnego dla siebie i swoich potrzeb.

Poniżej przedstawię kilka propozycji, które mogą Ci się spodobać, lecz pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na indywidualny dobór zabiegu, podczas konsultacji w gabinecie.

 

Oczyszczanie wodorowe Hydroimpact

Najbardziej docenianym zabiegiem wśród naszych klientów jest oczyszczanie wodorowe Hydroimpact, które jest zupełną nowością w naszej ofercie. Zabieg ten nie tylko dogłębnie nawilża i oczyszcza oraz redukuje przyczyniające się do szybszego starzenia skóry wolne rodniki, ale dzięki zastosowaniu fali elektromagnetycznej, otwierającej kanaliki skórne pozwala na wprowadzenie preparatów o działaniu przeciwstarzeniowym, liftingującym czy rozjaśniającym przebarwienia.

 

Kwasy

Kwasy latem ? Kto powiedział, że nie. Dysponujemy szeroką gamą monokwasów, które charakteryzują się spektakularnym działaniem zarówno w pojedynkę jak i w skomponowanych przez nas mieszankach czy zabiegach autorskich, a także jako dodatek do oczyszczania wodorowego. Są to substancje chemiczne, które nie powodują złuszczenia skóry ani powstawania przebarwień, wręcz przeciwnie, wykazują działanie silnie antyoksydacyjne, rozjaśniają zmiany barwnikowe, wzmacniają działanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym oraz hamują proces tworzenia się nowych przebarwień.

 

Infuzja tlenowa

Nie zapomnijmy o infuzji tlenowej ! Zabieg mocno nawilżający, liftingujący, dotleniający i rozjaśniający. Idealny przed wielkim wyjściem, weselem, czy spotkaniem rodzinnym. Jednym z elementów zabiegu jest maska z 24-karatowym złotem, która cechuje się silnym działaniem anti- aging oraz widocznie nadaje cerze blasku i witalności. By wzmocnić efekty, infuzję tlenową możemy łączyć z oczyszczaniem wodorowym oraz z kwasami letnimi. A co najważniejsze jest to zabieg- nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży.

 

Wyżej wymienione zabiegi są jedynie propozycjami, by idealnie rozpoznać potrzeby Twojej skóry oraz dobrać odpowiednią pielęgnację domową, zapraszam na konsultację z Kosmetologiem