Jaki zabieg kosmetyczny wybrać latem?

Środa 22 kwietnia 2020 • Katarzyna Cichoń

Jaki zabieg bezpiecznie wykonać latem?

Kiedy słońca jest coraz więcej, a Twoja skóra nadal pozostaje wiotka…

W okresie wakacyjnym podczas dużego nasłonecznienia musimy zrezygnować z pewnych zabiegów, które niekoniecznie lubią słońce - zabiegi laserowe na twarz i peelingi chemiczne chwilowo spychamy na dalszy plan.

Ale ale ... Nie zdążyłaś skorzystać z zabiegów mocno regenerujących i liftingujących wiosną – proponuję Ci świetny zabieg - Infuzja Tlenowa

 

Co to jest infuzja tlenowa?

W infuzji tlenowej wykorzystuje się skoncentrowany tlen do wartości ok 93%. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia i polega na jednoczesnym przekazywaniu do skóry tlenu oraz składników aktywnych w kosmetykach. Już sam tlen dawkowany na skórę działa niezwykle skutecznie, a w połączeniu z dedykowanymi do problemu aktywnymi substancjami, jestem w stanie osiągnąć bardzo dobre efekty.

 

 

Jakie efekty przynosi zabieg?

 

FB_IMG_1565877313476

 

- poprawia jakość skóry,
- dodaje blasku, - świetnie nawilża,
- odbudowuje skóre,
- łagodzi podrażnienia,
- ujędrnia i liftinguje.

 

Czy są jakieś przeciwskazania do zabiegu infuzji tlenowej?

Zabieg infuzji tlenowej praktycznie jest bez przeciwwskazań. Wyjątkiem jest przerwana ciągłość skóry i uczulenia na składniki zawarte w preparatach aplikowanych na skórę. 
 
Zabieg może być wykonywany u kobiet w ciąży i matek karmiących oraz u osób po nowotworach (wyjątek nowotwory zlokalizowane w obszarze zabiegowym). Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i jest polecany głównie latem w salonie w Nowym Targu.
 
 

Infuzja tlenowa dzięki szerokiej gamie produktów z różnymi składnikami aktywnymi zabieg sprawdzi się przy większości problemów skórnych. Idealny na "wielki powrót" do pielęgnacji.

 

Zobacz równeż TUTAJ Infuzję tlenową jako zabieg ujędrniający i podnoszący piersi. 

 

k_cichon

 

Katarzyna Cichoń, kosmetolog