Co to jest #interfuse Age Reboot?

Sobota 12 lutego 2022 • Kinga Brzyzek

Co to jest #interfuse Age Reboot?

Spis treści: [ukryj]

Jeśli czytałaś moje poprzednie wpisy, na pewno już wiesz, że jestem zwolenniczką terapii łączonych. Złożone z kilku procedur zabiegi, które wzajemnie się uzupełniają, dają najlepsze i najszybsze efekty. 

Jestem przekonana, że o mezoterapii mikroigłowej czy tzw. DermaPenie niejednokrotnie już słyszałaś, czytałaś lub nawet poddałaś się temu zabiegowi, dlatego nie będę rozpisywać się na jego temat. Wspomnę tylko, że jest to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych wgłąb skóry poprzez jej liczne nakłucia, które dodatkowo prowokują procesy naprawcze skóry, prowadząc do przebudowy jej struktury.

 

Co to jest #Interfuse Age Reboot?

#Interfuse Age Reboot to innowacyjna terapia łącząca mezoterapię mikroigłową z dedykowanym do tej procedury peelingiem chemicznym. Dzięki licznym nakłuciom kwas bursztynowy z łatwością penetruje skórę,  przynosząc spektakularne efekty, widoczne już  bezpośrednio po pierwszym zabiegu.

 

Kwas bursztynowy 

A czy słyszałaś o kwasie bursztynowym i jego niezwykłych właściwościach ? Jest to substancja naturalnie występująca w organizmie ludzkim, a dokładniej, biorąca udział w reakcji biochemicznej - jaką jest cykl Krebsa. W kosmetyce kwas bursztynowy stosowany jest jako silny antyoksydant- niszczy wolne rodniki, które przyspieszają proces starzenia się skóry. Dodatkowo, wykazuje działanie przeciwzapalne oraz stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu przyczynia się do poprawy kondycji skóry działając nie tylko przeciwstarzeniowo, ale i minimalizując blizny. Kwas bursztynowy zalecany jest więc osobom z cerą dojrzałą i przesuszoną, ale także klientom borykającymi się z problemami wywołanymi przez łojotok, trądzik czy przebarwienia.

 

Podsumowując

Jeśli zauważyłaś pierwsze oznaki starzenia skóry takie jak: zmarszczki, utratę jędrności i napięcia lub Twoja cera jest szorstka, ziemista, poszarzała i odwodniona lub po prostu potrzebujesz regeneracji po lecie, zabieg ten będzie strzałem w dziesiątkę. Praca na kilku poziomach skóry, na które oddziaływują różne bodźce w tym przypadku nakłucia i kwas natychmiastowo poprawi kondycję skóry i nada jej oczekiwanej sprężystości i blasku.