Depilacja Laserowa 59 PLN

Godziny otwarcia

pon-pt: 8:00 - 20:00
sob: 8:00 - 16:00

Zamknięte

Laserowe zamykanie naczynek Nowy Targ

Informacje o zabiegu nowość

Laserowe Zamykanie Naczynek w Nowym Targu to trwały i nieinwazyjny zabieg, który ma na celu trwałe zamknięcie i uszczelnienie naczyń krwionośnych obecnych na skórze. Są to tak zwane teleangiektazje, nazywane "pajączkami". Laser niweluje również rumień, który pojawia się na skutek zmian temperatury, emocji czy spożytego alkoholu. Efekt to jednolity koloryt oraz zdrowy wygląd skóry. Taki efekt osiągany jest poprzez absorpcję światła przez hemoglobinę. Temperatura krwi w naczynku gwałtownie rośnie. Zostaje ono obkurczone, zamknięte a następnie wchłonięte przez organizm.

 

Zamykanie naczynek w Nowym Targu - powtarzanie zabiegu.

Już po jednej wizycie obserwuje się znacznie mniej "pajączków". Ze względów bezpieczeństwa zabiegi można powtarzać co ok 3-4 tyg. Skóra wówczas ma czas na regenerację. Ilość zabiegów zależna jest od tego jaki efekt chce się uzyskać.

 

Terapia składa się z dwóch etapów:

 1. Działania Lasera wraz z Falą Radiową na miejsca zmienione barwnikowo
 2. Wyciszającej maski, która koi skórę i przyspiesza procesy naprawcze tkanki, jest to także chwila relaksu


- Wszystko podczas jednej wizyty!

 


Urządzenia na których pracujemy są pod stałą opieką techniczną wieloletniego serwisu zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych. Gwarantujemy zatem najwyższą skuteczność terapii dzięki m.in. regularnie wymienianej lampie w głowicy zabiegowej.

Laserowe Zamykanie Naczynek w Nowym Targu to trwały i nieinwazyjny zabieg, który ma na celu trwałe zamknięcie… Salon Kosmetyczny Kinga Brzyzek - Nowy Targ ZID.70 000070

Efekty, galeria zdjęć Laserowe zamykanie naczynek Nowy Targ

usuwanie_naczynek_nowy_targ_a3

usuwanie_naczynek_nowy_targ_a2

Technologia

Zabieg wykonujemy laserem wraz z falą radiową. Urządzenia na których pracujemy są pod stałą opieką techniczną wieloletniego serwisu zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych. Gwarantujemy zatem najwyższą skuteczność terapii dzięki m.in. regularnie wymienianej lampie w głowicy zabiegowej.

Przeciwwskazania

 • ciąża, karmienie piersią,

 • choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zburzenia neurologiczne, alergia,

 • zmieniony kolor skóry: opalenizna, samoopalacz (do 2tygodni przed zabiegiem),

 • choroby skóry: aktywna opryszczka, obecność zmian barwinkowych albo bielactwo, łuszczyca, liszaj płaski, fotodermatozy, przerwanie ciągłości skóry,

 • przyjmowanie ziół: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny,

 • stosowanie kremu Retinol, miejscowych maści z antybiotykiem,

 • stosowanie leków światłouczulających, antybiotyków,

 • leki rozrzedzające krew, Aspiryna (przestać zażywać na 1tydzień przed zabiegiem),

 • skłonności do bliznowacenia i przebarwień,

 • witamina A i E,

 • wypełniacz w miejscu zabiegu.

Postępowanie przed zabiegiem

Bardzo ważne jest to, aby przed planowanym zabiegiem nie eksponować twarzy na słońce. Istotne jest to, żeby nie używać samoopalacza ani innych substancji zmieniających kolor skóry. Minimum 3 tygodnie wcześniej należy odstawić wszystkie suplementy i leki zawierające zioła wyszczególnione w przeciwwskazaniach. Zrezygnować trzeba również z leków powodujących rozrzedzenie krwi. Bezpośrednio przed umówioną wizytą nie należy używać peelingów, żeby zmniejszyć ryzyko podrażnienia po zabiegu.

Postępowanie po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu należy stosować ochronę przeciwsłoneczną SPF 50. Twarz powinna być systematycznie nawilżana. Na noc można stosować krem Alantan. Do 24 h nie powinno nakładać się makijażu. Trzeba zrezygnować z sauny, kriokomory, basenu oraz słońca i solarium. Po zabiegu nie można również wykonywać peelingów, ani niczego co mogłoby podrażnić twarz.

 

Możliwe dolegliwości pozabiegowe.

Każda skóra jest inna i dolegliwości pozabiegowe również. Wszystko zależy od tego w jakiej kondycji była przed zabiegiem oraz jak bardzo jest wrażliwa. Najczęściej w miejscu zamykania naczynek pojawia się zaczerwienie. Skóra może również spuchnąć, być przesuszona. Odczucia jakie mogą się pojawiać to świąd i pieczenie. Czasami można zaobserwować pojawienie się przebarwień, pieprzyków. Jest to jednak chwilowe. W ekstremalnych przypadkach mogą pojawić się strupy i pęcherze, które znikną w ciągu 5-15 dni.

Kto wykonuje zabieg?

Cennik Laserowe zamykanie naczynek Nowy Targ

Cennik Redukcja naczynek i rumienia

Usługa Cena
Twarz 45 min   300
Policzki 30 min   200
Nos 30 min   150
Broda 30 min   200
Szyja 30 min   200
Dekolt 30 min   300
Pojedyncze naczynko 15 min   120
Orientacyjna cena*: 300 PLN • Dostępny • Dodano: 2019-11-13
*cena zabiegu podana tutaj może się różnić o tej w zakładce 'Cennik'. Aktualna cena jest w zakładce 'Cennik'
Przewiń do góry