Depilacja Laserowa 59 PLN

Zabieg parafinowy na dłonie

Informacje o zabiegu

Zabieg Parafinowy na dłonie

 

Głęboka regeneracja i nawilżenie

Zabieg parafinowy na dłonie to bez wątpienia rytuał pielęgnacyjny dłoni, który kobiety uwielbiają. Kuracja ta cieszy się dużym zainteresowaniem w okresie jesienno zimowym, kiedy to nasze dłonie są bardzo narażone na spore zmiany temperatur.

 

Jakie korzyści niesie za sobą zabieg?

Po zastosowaniu parafiny na dłonie stają się one jedwabiście gładkie, skóra jest znacznie zmiękczona, przez co delikatniejsza w dotyku. Parafina tworzy na dłoniach powłokę ochronną, która zatrzymuje wilgoć, przez co uczucie delikatności skóry jest odczuwalne na długo po zabiegu. Zabieg poprzedzony jest peelingiem, w celu usunięcia martwego naskórka z dłoni. Parafina tworzy okluzję cieplną pod wpływem której otwierają się pory skórne. Zwiększa to zdecydowanie wchłanialność kosmetyku zastosowanego pod parafinę, czyli maski.

 

Dla kogo zabieg parafinowy?

Zabieg parafinowy na dłonie szczególnie polecany jest osobom z bardzo suchą, spierzchnietą  skórą dłoni, z tendencją do rogowacenia i pękania.  Rytuał idealnie sprawdza się również u osób, które mają częsty kontakt z różnego rodzaju środkami chemicznymi. Zabieg wykonuję także u klientek, które nie borykają się z żadnym z powyższych problemów, a po prostu chcą nawilżyć i zadbać o swoje dłonie.

Zabieg parafinowy na dłonie Zabieg Parafinowy na dłonie Głęboka regeneracja i nawilżenie Zabieg parafinowy na dłonie to bez wątpienia rytuał pielęgnacyjny dłoni, który kobiety uwielbiają. Kuracja… Kosmetologia Estetyczna Kinga Brzyzek - Nowy Targ ZID.3 00003

Przeciwwskazania

  • Uczulenie na parafinę
  • Egzema
  • Grzybica paznokci i skóry
  • Osteoporoza

Kto wykonuje zabieg?

Cennik Zabieg parafinowy na dłonie

Cennik Parafinowy zabieg dłoni

Usługa Cena
Orientacyjna cena*: 80 PLN • Dostępny • Opis zabiegu dodano: 2016-02-14 • Ostatnia aktualizacja: 2022-05-14 • • Tylko odbiór osobisty.
*cena zabiegu podana tutaj może się różnić o tej w zakładce 'Cennik'. Aktualna cena jest w zakładce 'Cennik'

Rezerwacja wizyty z BooksyOpinie Zabieg parafinowy na dłonie

Średnia ocena usługi Zabieg parafinowy na dłonie
5 / 5 na podstawie 1 opinii

5/5

Rewelacyjny zabieg! Polecam!

Przeczytaj na blogu #