SKLEP ONLINE już otwarty!

Godziny otwarcia

pon-pt: 8:00 - 20:00
sob: 8:00 - 16:00

Pore Minimizer Zabieg zwężający pory i poprawiający strukturę skóry

Zabieg niedostepny.
Masz pytania? Zadzwoń 507 922 904

Informacje o zabiegu nowość polecany

Świetnym rozwiązaniem problemu rozszerzonych porów będzie zastosowanie zabiegów setowych Pore Minimizer. Jest to unikalny zabieg bazujący na właściwościach ekstraktów bogatych w kwasy huminowe, które wpływają na obkurczenie i zmniejszenie widoczności porów skóry. Rozszerzone pory są zmorą nie tylko cery tłustej i mieszanej. Poszerzenie ujść gruczołów łojowych występuje również na skutek ubytku kolagenu, który odpowiada za elastyczność i jędrność skóry.  Dlatego też zabieg ten jest zaprojektowany z myślą o skórze z problemami rozszerzających się wraz z upływem czasu porów. Pore Minimizer to połączenie holistycznego podejścia do pielęgnacji wraz z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne. Częstotliwość zabiegu w celu uzyskania oczekiwanych efektów to seria od 4 do 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

 

Zabieg prowadzi do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek. Składniki aktywne regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery. Dodatkowo, dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra jest nawilżona i oczyszczona.

Świetnym rozwiązaniem problemu rozszerzonych porów będzie zastosowanie zabiegów setowych Pore Minimizer. Jest to unikalny zabieg bazujący na… Salon Kosmetyczny Kinga Brzyzek ZID.76 000076

Technologia

Zabieg składa się z 3 kluczowych kroków:


Krok 1 DETOX PEELING - stanowi idealne przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. Bazuje na usieciowanej papainie, która wykazuje niezwykle skuteczne właściwości złuszczające, jednocześnie nie powodując silnego zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dodatkowo, dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra jest nawilżona i oczyszczona.

Krok 2 BOOST ESSENCE – skoncentrowane serum, którego unikalne, wysokostężone składniki aktywne, głęboko penetrują w głąb skóry w celu stymulacji procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Kompleksy bogate w kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej potęgują produkcję kolagenu XVIII, przyczyniając się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek.

Krok 3 MASK – multiaktywna maska, stanowiąca ostatni krok fazy aktywnej zabiegu Pore Minimizer. Niezwykle bogata formuła produktu, oprócz kwasów huminowych, zawiera kompleks trzech glinek, które potęgują efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrównania tekstury skóry. Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery.

Przeciwwskazania

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby nwotworowe
 • opryszczka
 • choroby zapalne skóry
 • zabiegi chirurgiczne twarzy
 • przerwana ciągłość naskórka
 • opalanie
 • kuracja retinoidami

Postępowanie po zabiegu

 • ochrona przeciwsłoneczna SPF 50
 • zakaz stosowania preparatów drażniących (mydło, żele antybakteryjne, preparaty alkoholowe)
 • zakaz solarium, słońca do 4 tygodni
 • nie zrywać złuszczającego się naskórka 

Przewiń do góry
Zostaw swój numer telefonu