Depilacja Laserowa 59 PLN

Masaż w Nowym Targu

Usługa niedostępna w salonie

Masaż w Nowym Targu

Informacje o zabiegu polecany

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Pełny relaksu i odprężenia zabieg, podczas którego klientka poczuje się w pełni zrelaksowana. Masaż działa jak naturalny peeling, złuszcza martwe komórki naskórka powodując lepsze wchłanianie zastosowanych preparatów w kosmetykach. Wykonując regularnie masaż twarzy, szyi i dekoltu, poprawimy owal twarzy i elastyczność mięśni, dzięki czemu w ten sposób zapobiegniemy przedwczesnemu starzeniu się skóry i pojawianiu się zmarszczek.

Po odpowiednio wykonanym masażu twarzy, szyi i dekoltu, skóra nabiera ładnego koloru, jest odżywiona i promienna. Masaż wykonany przy świecach i łągodnej muzyce.

 

Masaż klasyczny relaksujący olejkami

Masaż klasyczny relaksujący charakteryzuję się odpowiednimi technikami wykonywanymi w odpowiedniej kolejności. W zależności od formy i intensywności masowania, masaż klasyczny może być albo relaksujący i przyjemny albo leczniczy i  pobudzający. 

Masaż klasyczny może być całościowy. Masowane są wtedy kończyny dolne i górne, plecy i kark, brzuch i klatka piersiowa lub częściowy, gdzie masowane są plecy ramiona i kark.

Masaż wykonany jest w odpowiedniej atmosferze, przy świecach i łągodnej muzyce.

 

Masaż świecą

 

Masaż świecą, to jeden z masaży, na któy wracają klienci. Jest najbardziej relaksującą forma masażu, świeca obezwładnia zmysły niezwykłym, aromatycznym zapachem, który wprawia w stan głębokiego odprężenia. Świeca (masło Shea i olejki eteryczne) powoduje, że w charakterystyczny sposób wchłania się, odżywia i wygładza skórę na długi czas.

Świeca do masażu nagrzewana jest do temperatury troszkę wyższej niż temperatura ciałą, dlatego nie ma ryzyka poparzenia nią. Skóra po masażu świecą jest głądka i mocno nawilżona.

 

Masaż wykonany jest w odpowiedniej atmosferze, przy świecach i łągodnej muzyce.

 

________________________________________________________________________

Masaże są wskazane dla osób przemęczonych, zestresowanych i potrzebujących relaksy i wyciszenia.

SKorzystać mogą zarówno Panie jak i Panowie. Polecamy również masaże dla dwóch osób np na walentyki.

Masaż w Nowym Targu Masaż twarzy, szyi i dekoltuPełny relaksu i odprężenia zabieg, podczas którego klientka poczuje się w pełni zrelaksowana. Masaż działa jak naturalny… Kosmetologia Estetyczna Kinga Brzyzek - Nowy Targ ZID.73 000073

Usługa niedostępna w salonie

Kto wykonuje zabieg?

Cennik Masaż w Nowym Targu

Usługa niedostępna w salonie

Orientacyjna cena*: 150 PLN • Dostępny • Opis zabiegu dodano: 2020-04-23 • Ostatnia aktualizacja: 2022-08-06 • • Tylko odbiór osobisty.
*cena zabiegu podana tutaj może się różnić o tej w zakładce 'Cennik'. Aktualna cena jest w zakładce 'Cennik'
Przeczytaj na blogu #