Godziny otwarcia

pon-pt: 8:00 - 19:00
sob: 8:00 - 15:00

Regulamin Programu Lojalnościowego

§ 1. Przedmiot Regulaminu

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Programu Lojalnościowego dostępnego w serwisie www.kingabrzyzek.pl

§ 2. Przez użyte w Regulaminie określenia należy rozumieć:

 1. Program lub Program Lojalnościowy – program lojalnościowy, którego zasady określa Regulamin.
 2. Regulamin – niniejszy regulamin Programu.
 3. Organizator - Kinga Brzyzek prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: "Firma Usługowa Kinga Brzyzek", ul. Długa 100, 34-400 Nowy Targ, NIP: 735-286-1118
 4. Salon Kosmetyczny - siedziba Organizatora pod adresem: ul. Długa 100, 34-400 Nowy Targ.
 5. Uczestnik – osoba fizyczna, która uzupełniła kwestionariusz osobowy w Salon Kosmetycznym i wyraziła zgode na przystąpienie do programu
 6. Numer Klienta – unikalny numer, który zostaje wygenerowany przez system i przypisany danemu Uczestnikowi.
 7. Nagrody – nagrody przyznawane Uczestnikom przez Organizatora w zamian za Punkty zebrane przez nich w czasie trwania Programu.
 8. Punkty – jednostki rozliczeniowe w Programie przyznawane na zasadach określonych w Regulaminie.
 9. Pakiet – kilka zabiegów kosmetycznych zakupionych po cenie niższej niż detaliczna.
 10. Saldo Punktowe – liczba Punktów, które Uczestnik zebrał w ramach uczestnictwa w Programie, na zasadach określonych w Regulaminie.
 11. Kwestonariusz osobowy – formularz składany w Salonie Kosmetycznym. Kwestonariusz zawiera dane niezbędne do rejestracji i udziału w Programie takie jak imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego i adres e-mail oraz udzielone zgody – podanie takich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w Programie.

§ 3. Postanowienia ogólne

 1. Na zasadach określonych poniżej w Regulaminie i z zastrzeżeniem określonych warunków, przystępując do Programu, Uczestnik może rozpocząć zbieranie Punktów w Programie i wymieniać Punkty na Nagrody.
 2. Program ma na celu nagradzanie Uczestników, którzy wykonują usługi kosmetyczne lub dokonują zakupów w Salon Kosmetycznym Kinga Brzyzek.
 3. Udział Uczestnika w Programie jest bezpłatny.
 4. Udział w Programie jest dobrowolny, a Uczestnik może z niego w każdym czasie zrezygnować.
 5. Przystąpienie do Programu jest możliwe w dowolnym momencie trwania Programu.
 6. Uprawnienia wynikające z uczestnictwa w Programie nie mogą być przeniesione na osobę trzecią.
 7. Uczestnik zobowiązany jest do uczestnictwa w Programie w sposób zgodny z przepisami obowiązującego prawa, postanowieniami Regulaminu, a także przyjętymi w danym zakresie zwyczajami i zasadami współżycia społecznego.

§ 4. Warunki przystąpienia do Programu

 1. W przypadku osób, które nie są Uczestnikami, warunkiem przystąpienia do Programu jest:
  1. a) zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu
  2. b) wypełnienie i podpisanie Kwestonariusza osobowego w Salonie Kosmetycznym Kinga Brzyzek w sposób poprawny, kompletny, czytelny i zgodny z prawdą.
 2. Przystąpienie do Programu nastąpi poprzez wprowadzenie danych osobowych osoby przystępującej do Programu do systemu na platformie www.kingabrzyzek.pl

§ 5. Zasady gromadzenia Punktów przez Uczestnika

 1. Warunkiem wymiany Punktów na Nagrody jest przystąpienie do Programu.
 2. Punkty zgromadzone w ramach danego Salda Punktowego nie mogą być przenoszone ani zbywane na rzecz osoby trzeciej, w tym innego Uczestnika.
 3. Aktualny stan Salda Punktowego wyświetlany jest w ramach konta Uczestnika na stronie www.kingabrzyzek.pl po zalogowaniu lub w Salonie Kosmetycznym.
 4. Punkty przyznane w Programie można wykorzystać jedynie na wymianę Nagród.
 5. Naliczenie Punktów w ramach indywidualnego Salda Punktowego wymaga:
  1. a) dokonania zakupu Produktów w Salonie Kosmetycznym
  2. b) dokonania zapłaty za wykonana usługe kosmetyczną w Salonie Kosmetycznym (jeśli usługa nie była częścią Pakietu)
  3. c) polecenie osoby, która dokona rejestracji w Programie
  4. c) dodanie opinii na stronie www.kingabrzyzek.pl
 6. Punkty naliczane są w ten sposób, że za każde 1 (słownie: jeden) złoty brutto wydane w Salonie Kosmetycznym na zasadach określonych w Regulaminie, Saldo Punktowe zostaje powiększone o 1 (słownie: jeden) Punkt. W przypadku polecenia osoby, za każdego zarejestrowanego Uczestnika Saldo Punktowe zostaje powiększone o 50 (słownie: pięćdziesiąt) Punktów. W przypadku dodania opinii na stronie www.kingabrzyzek.pl Saldo Punktowe zostaje powiększone o 10 (słownie: dziesięć) Punktów.
 7. Punkty nie podlegają wymianie na pieniądze lub jakikolwiek inny środek płatniczy.
 8. Każdy Uczestnik ma przypisane tylko jedno Saldo Punktowe.
 9. Ważność Punktów jest nieograniczona czasowo.

§ 6. Zasady wymiany Punktów na Nagrody przez Uczestnika

 1. Wymiana Punktów na Nagrodę powoduje automatyczne obniżenie Salda Punktowego przypisanego do konta Uczestnika o liczbę Punktów przypisaną danej Nagrodzie.
 2. Odbiór nagrody następuje w Salonie Kosmetycznym.
 3. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę lub inny środek płatniczy.

§ 7. Zakończenie udziału Uczestnika w Programie Lojalnościowym

 1. Czas trwania Programu jest nieoznaczony.
 2. Uczestnik może zrezygnować z udziału w Programie w każdym czasie składając stosowne oświadczenie, drogą e-mailową na adres recepcja@kingabrzyzek.pl lub osobiście w Salonie Kosmetycznym.

§ 8. Dane osobowe

 1. Administratorem bazy danych osobowych Uczestników jest Organizator.
 2. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Organizator nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych Uczestników innym podmiotom. Dane osobowe Uczestników (imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia, numer telefonu Uczestnika, adres e-mailowy Uczestnika) traktowane są jako informacje w najwyższym stopniu poufne. Służą tylko i wyłącznie do celów komunikacji pomiędzy Uczestnikiem a Organizatorem.
 3. W przypadku wyrażenia przez Uczestnika dodatkowej zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu informowania go o nowych nagrodach, promocjach i usługach.
 4. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania ich usunięcia.
 5. Więcej o ochronie danych osobowych można poczytać w Polityce Prywatności
 6. Użytkownik zobowiązany jest do ochrony danych służących do logowania w serwisie i do nie udostępniania ich osobom trzecim.
 7. Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane przez ujawnienie danych służących do logowania się do Serwisu lub wynikłe przez działanie szkodliwego oprogramowania na komputerze Użytkownika.

§ 9. Postanowienia końcowe

 1. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w tym regulaminie. O zmianie powiadamia użytkowników na stronach internetowych serwisu.

Odbierz 20zł rabatu na pierwszą wizytę!

ODBIERAM RABAT
Napisz do nas!    WIADOMOŚĆ

Pozostałe zabiegi którymi zainteresowali się klienci

Oxybrazja Nowy Targ

Oxybrazja, inaczej też nazywana mikrodermabrazją wodno - tlenowa, oczyszczający zabieg, w którym wykorzystywany jest tlen i sól fizjologiczna. Zabieg intensywnie nawilża, oczyszcza, rozjaśnia, złuszcza martwy naskórek,…

Zobacz więcej

Fale radiowe

Zabieg fale radiowe ma na celu pobudzenie komórek skóry do produkcji i regeneracji kolagenu, w efekcie skóra odzyskuje sprężystość i jędrność. Możemy zredukować i spłycić zmarszczki,…

Zobacz więcej

Co nowego na Instagramie ?

Najchętniej czytane tematy na blogu

Henna pudrowa - co to za zabieg?

Henna pudrowa to regeneracyjny zabieg na brwi, w którego w skład wchodzi koloryzacja, geometria i architektura brwi. Efekt zafarbowanych brwi utrzymuje sę na skórze od 7 do 14 dni, a na włoskach nawet do 6 tygodni. Pamiętaj o tym, że każda skóra jest inna i efekt będzie…

Czytaj dalej

Dlaczego po zabiegu karboksyterapii występuje obrzęk w okolicach oczu?

Dlaczego tak się dzieje, że po zabiegu karboksyterapii na okolice oczu może wystąpić obrzęk, opuchlizna? Zanim wejdziecie na fora internetowe lepiej skonsultujcie się z salonem, gdzie wykonywaliście zabieg, ponieważ to będzie rzetelna odpowiedź, bądź dopytajcie się o efektach ubocznych przed karboksyterapią. Wiadomo, że na forach wypowiadają się…

Czytaj dalej

Oczyszczanie twarzy w ciąży. Jakie zabiegi na twarz są bezpieczne w ciąży?

Coraz częsciej mam pytania od klientek, czy w ciąży można wykonać zabieg oczyszczania twarzy? Niektóre kobiety dowiadując się, że są w ciąży, rezygnują z malowania paznokci, farbowania włosów, boją się zabiegów kosmetycznych. Nie dajmy się zwariować, wszystko jest dla ludzi, a niezadbana kobieta, to nieszczęśliwa kobieta. A…

Czytaj dalej