Zabieg oczyszczanie wodorowe Hydroimpact

Poniedziałek 16 maja 2022 • Kinga Brzyzek

Zabieg oczyszczanie wodorowe Hydroimpact

Spis treści: [ukryj]

Zabieg oczyszczania wodorowego to inowacyjna metoda pielęgnacji dla każdego rodzaju cery. Hydroimpact łączy w sobie klika skutecznych technologi niosac niesamowite efekty. Podczas zabiegu łączymy peeling kawitacyjny z oczyszczaniem wodorem oraz elektroporacją.

 

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego? 

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzeniu maleńkich cząsteczek aktywnego wodoru w głąb skóry, które mają na celu jej dogłębne oczyszczenie oraz nawilżenie. Wodór jako pierwiastek charakteryzuje się przede wszystkim niewielką cząsteczką, przez co bez większego problemu może zostać wprowadzony w głębsze warstwy naskórka.

 

Warto przede wszystkim zaznaczyć, że oczyszczanie wodorowe jest to zabieg całkowicie bezinwazyjny a co za tym idzie - bezbolesny i  całkowicie bezpieczny. Cera przed zabiegiem Hydroimpact nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Warto dodać, że po zabiegu nie ma też okresu rekonwalescencji. Skóra nie jest podrażniona. Jest to zabieg całoroczny i nie uwrażliwia naszej skóry na promienie słoneczne.

 

Wodór - jakie daje korzyści? 

Wodór w kosmetologii przede wszystkim eliminuje wolne rodniki, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry.

 

Dla kogo oczyszczanie wodorowe Hydroimpact ? 

Biorąc pod uwagę szerokie właściwości wodoru oraz technologie połączone w zagiegu Hydroimpact z czystm sumieniem można swierdzic, że zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, przez co procedura oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzona u osób nawet z cerą naczyniową czy wrażliwą.

 

Zabieg oczyszczania wodorowego niesie za sobą nie tylko głębokie oczyszczenie porów ale również dogłębne odżywienie i ujędrnienie skóry, gdyż stymuluje skórę do poprawy elastyczności. Zabieg wodorowego oczyszczania połączony jest z zabiegiem elektroporacji, czyli z falą radiową średniej częstotliwości, która przede wszystkim poprawia napięcie skóry.  

 

Jakie są zalety oczyszczania wodorowego Hydroimpact?

- Zatrzymanie procesów starzenia (Unikalna właściwość wodoru)

- Złuszczanie martwego naskórka (Strumieniem pęcherzyków wodoru)

- Łagodzenie i leczenie stanów zapalnych (Dezynfekcja i przyspieszenie gojenia)

- Dogłębne oczyszczanie porów (i wszystkich najmniejszych zagłębień)

- Usunięcie drobnych przebarwień (Przeciwdziałanie nowym)

- Redukcja produkcji sebum (Oczyszczenie i regulacja)