Powiększanie ust Nowy Targ - czy wiesz na czym polega zabieg?

Poniedziałek 7 stycznia 2019 • Kinga Brzyzek

Powiększanie ust Nowy Targ - czy wiesz na czym polega zabieg?

Co sądzicie o wypełniaczach, kwasie hialuronowym, powiększaniu ust? Zdania zapewne będą podzielone. Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym stało się bardzo popularnym zabiegiem w dziedzinie medycyny estetycznej. To ZABIEG W PEŁNI BEZPIECZNY, po pewnym czasie kwas się samoistnie wchłania i zabieg należy powtórzyć. Chociaż nie jest to najnowszy zabieg, to nadal jest kojarzony kontrowersyjnie. Jak wygląda zabieg z kwasem hialuronowym?

Powiększanie ust kojarzy się nam na zwiększeniu ich objętości. Niestety nie do końca tak jest. Podczas zabiegu należy się skupić na ich modelowaniu, doborze kształtu ust do twarzy klientki, ewentualnej korekcji asymetri warg. Modelowanie ust i powiększanie powinno służyć do podkreślenia urody kobiety, a nie jej oszpeceniu.

Jeżeli chodzi o wypełnienie ust, to najczęściej używa się do tego kwas hialuronowy. Jest on najbardziej bezpieczny.
Na co możesz sobie pozwolić poczas zabiegu? Powiększyć usta, wyrównać asymetrię, unieść kąciki, utworzyć granicę pomiędzy skórą a czerwienią wargową, proporcję pomiędzy wargami. Pamiętajcie, że jeżeli nie musicie, nie korzystajcie na siłę z zabiegu, żeby efekt nie wyszedł nienaturalny. Wargi wtedy będą przypominą tzw "rybkę"

Jak wygląda zabieg modelowania i powiększania ust? O tym w następnym artykule. Co sądzicie o zabiegu? Już niedługo będzie dostępny w naszym salonie w Nowym Targu.