Paznokcie na wiosnę

Sobota 17 kwietnia 2021 • by Justyna Forenda

Trendy paznokciowe na wiosnę

Wiosna to szczególny okres w ciągu roku. W tym czasie wszystko budzi się do życia, dzień staje się dłuższy, a my mamy coraz więcej pozytywnej energii, co napędza nasz organizm do zmian. Znasz to uczucie kiedy wiosenne promienie słońca podsuwają Ci myśl o zmianie swojego stylu? To właśnie teraz jest na to idealna pora. Dlatego wiele osób rezygnuje z zimowych, chłodnych odcieni, na rzecz kolorów wiosny.

Jakie kolory górują w tym okresie?

Stwierdzenie, że moda powraca, jest w tym przypadku bardzo trafne. Hitem wiosennym 2021. roku jest intensywny róż – czyli kolor przewodni lat 70.! Przywodzi na myśl popularną w tamtych czasach gumę balonową, czy lalkę Barbie. Kolejnym zestawieniem TOP na wiosnę są kolory pudrowych cukierków, czyli błękity, brzoskwinie, lilia, odcienie pastelowego żółtego.

[zdj][zdj]

Równie dobrze ma się na paznokciach czerń, ale w wydaniu wiosennym często łączona z neonowymi zdobieniami.

[zdj][zdj]

Co ciekawe, okazuje się, że minimalizm na paznokciach nie ustępuje. Manicure w kolorach naturalnych, nude, french, babyboomer, wciąż jest na topie.

[zdj][zdj]

Co ze zdobieniami wiosennymi?

Ostatnimi czasy prym wiedzie ombre, które może wystąpić w dowolnej formie i dowolnej mieszaninie kolorystycznej. Nie bójmy się stawiać na cieniowanie z odrobiną różu, czy błękitu! Równie dobrze, na wiosennych paznokciach prezentują się wzory malowane akwarelami.  Tak więc zdobienia w tym okresie będą minimalistyczne lub szykowne i pełne kolorów.