Dermapen - co to jest? Dla kogo? I jakie efekty można uzyskać?

Wtorek 13 września 2022 • Kinga Brzyzek

Dermapen - co to jest? Dla kogo? I jakie efekty można uzyskać?

Spis treści: [ukryj]

Jesień już tuż, tuż co dla nas kosmetologów jest świetną wiadomością! Oznacza to, że będziemy mogły przygotować dla Was nowe jesienne zabiegi, w których możemy zastosować już nieco silniejsze produkty kosmetyczne niż latem. Jednym z takich zabiegów jest z pewnością ten z użyciem dermapenu.

 

A co właściwie kryje się pod nazwą Dermapen?

Dermapen to podłużne urządzenie przypominające swym wyglądem długopis. Do jednego z końców wkładane są jednorazowe kardridże-czyli końcówka z  malutkimi igiełkami. Można go wplatać w procedury zabiegowe, w zależności na jaki problem skórny chcemy zadziałać. Zabiegi z użyciem dermapenu można wykonywać cały rok, jednak czas jesieni jest tutaj szczególne odpowiedni. Skóra po lecie potrzebuje większej uwagi, pamiętajmy, że to właśnie słońce w dużej mierze przyśpiesza starzenie się naszej skóry. Picsart_22-05-06_20-34-26-322

 

Jak wygląda zabieg z użyciem Dermapenu?

Sam zabieg przebiega szybko najpierw przygotowuje się odpowiednio skórę, a następnie nakłuwa się ją-to co prawda jest nieprzyjemne w odczuciu ale trwa naprawdę niedługo. Następnie nakładamy łagodzącą maskę. Do samego zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Jeśli chodzi o wygląd skóry po zabiegu jest ona najczęściej zaczerwieniona, u większości osób zaczerwienienie szybko  znika, zazwyczaj na drugi dzień skóra wraca do normalnego kolorytu. Po samym zabiegu zalecamy nie nakładać w ten sam dzień makijażu, wymienić poszewkę na świeżą, umyć twarz letnią wodą, i używać świeżego ręczniczka tylko do twarzy.

 

dermapen_mezoterapia_nowy_targ_1

 

Jakie efekty zabiegu po Dermapenie?

Spektakularne! Już po pierwszym zabiegu zobaczysz niesamowitą poprawę stanu cery. Jest to zabieg, który działa wielokierunkowo:

  • zmarszczki są wygładzone,
  • wyrównuje się koloryt skóry,
  • świetnie działa na blizny,
  • nawilża,
  • napina,
  • zmniejsza zaskórniki,
  • rozstępy,
  • cera jest odżywiona i wygląda na wypoczętą.

 Picsart_22-05-06_20-34-26-322Picsart_22-03-29_09-49-25-472 

 

Najlepiej wykonać serię zabiegów, wtedy benefity są jeszcze większe. 

 

Dla kogo zabieg z użyciem dermapenu?

Praktycznie dla każdego kto boryka się z wyżej wymienionymi problemami. Można go również wykonywać „profilaktycznie” tak aby opóźniać widoczność starzenia na naszej skórze. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Jesień jest idealnym czasem aby profesjonalnie zadbać o naszą cerę, a procedura z użyciem dermapenu jest najlepszym co możemy jej podarować.Naszym zdaniem jest to jeden z topowych zabiegów w naszym salonie w Jabłonce, efekty są widoczne gołym okiem już po pierwszym spotkaniu.

 

Picsart_22-05-09_21-35-31-183