Depilacja Laserowa 59 PLN

Usuwanie makijażu permanentnego w Nowym Targu

Wtorek 12 lutego 2019

Tydzień temu byłam na szkoleniu z zakresu usuwania makijażu permanentnego. Wydaje się dość normalne, że teraz coraz więcej usuwanych starych makijaży permanentnych, aby stworzyć coś nowego. Niestety kiedyś pracowano troszkę inaczej jak dzisiaj, pigmentacje byłe zbyt mocne, zbyt głęgokie i przerysowane. Usuwanie makijażu permanentnego wykonujemy w salonie kosmetycznym w Nowym Targu. 

Metoda usuwania makijażu permanentnego wykonywana jest za pomocą profesjonalnych, wzbogaconych o innowacyjne składniki preparatów chemicznych firmy LiPigments. Preparat Lift to wysoka skuteczność oraz niska inwazyjność zabiegu w porównaniu do metod laserowych. Zabieg usuwa również pigmenty kolorowe, nie wpływa na produkcję melaniny skóry oraz na mieszki włosów. Preparat wprowadzania do głębokość niechanego zapigmentowanego makijażu permanentnego. Zabieg usuwania makijażu permanentnego wykonuje się w 4 seriach co 8 tygodni każdy zabieg. Jeżeli stara pigmenatcja jest na tyle mocna, kolejną serię możemy zacząć dopiero po upływie pół roku od skończonej ostatniej serii. Produkt Lift jest bezpieczną metodą rozjaśniania, wybarwienia i usuwania makijażu permanentnego.

Usuwanie makijażu permanentnego często bywa długotrwałe i wymaga cierpilości. Potrzebne jest kilka a nawet kilkanaście zabiegów, aby uzyskać satysfakcjonujący rezultat.

Cena pojedynczego zabiegu to 200 zł


Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym