Depilacja Laserowa 59 PLN

Godziny otwarcia

pon-pt: 8:00 - 20:00
sob: 8:00 - 16:00

Zamknięte

Brow Bar w Nowym Targu

Niedziela 14 kwietnia 2019

Już niebawem oficjalne otwarcie Brow Baru w Nowym Targu. Co to jest Brow Bar i jakie usługi będziemy wykonywać? Czym różnią się zabiegi w Brow Barze a w Salonie Kosmetycznym?

Brow Bar mieści się w naszym Salonie Kosmetycznym w Nowym Targu. Wydzieliłam na na niego pewną część lokalu i udało się zorganizować dwa stanowiska do stylizacji brwi. Mój pomysł co do stworzenia takiego miejsca narodził się już jakiś czas temu, kiedy mocno zaczęłam szkolić się w makijażu permanentnym brwi i pracować z klientkami jako linergistka, zauważyłam, że jest taka potrzeba stworzenia takiego miejsca dla klientek, stworzenia Brow Baru.

Nigdy nie uważałam, że henna brwi to tylko henna, moim zdaniem stylizacja brwi, to innowacyjny zabieg i nie powinno się bagatelizować tego myśląc, że to tylko henna... Dlaczego to właśnie stylizacja brwi stała się moją pasją? Odpowiednio podkreślone łuki brwiowe nadają twarzy piękny wygląd, są ramą całego oka i to one decydują o atrakcyjności Twoich rysów twarzy. 

Brow Bar świadczy usługi z zakresu wizażu, makijażu permanentnego oraz zabiegów pielęgnacyjnych rzęs i brwi, mających działanie regeneracyjne.

Jeżeli chcesz wyglądać pięknie podczas ważnego wydarzenia, możesz skorzystać z makijażu permanentnego, okolicznościowego oraz indywidualnych szkoleń z wizażu i stylizacji brwi (już niebawem) A dzięki usługom naszej autorskiej metody stylizacji brwi GLAM BROW, architektury brwi, laminowaniu brwi i rzęs oczy staną się bardziej wyraziste i lepiej wyeksponowane.

Zobacz jak wygląda nasz Brow Bar.

 

 

brow bar nowy targ

brow bar nowy targ

brow bar nowy targ

Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym
Jak pielęgnować twarz po kwasach - Blog Kosmetyczny
Jak pielęgnować twarz po kwasach

29439 2018-11-13

Wykonujesz zabiegi z kwasami, albo dopiero zamierzasz w najbliższym czasie rozpocząć serię? Powinnaś wiedzieć o paru istotnych sprawach dotyczących pielęgnacji cery…

Czytaj dalej
Henna pudrowa - co to za zabieg? - Blog Kosmetyczny
Henna pudrowa - co to za zabieg?

24971 2019-03-05

  Co to jest henna pudrowa brwi? Henna pudrowa to regeneracyjny zabieg na brwi, w którego w skład wchodzi koloryzacja, geometria…

Czytaj dalej
Oczyszczanie twarzy w ciąży. Jakie zabiegi na twarz są bezpieczne w ciąży? - Blog Kosmetyczny
Oczyszczanie twarzy w ciąży. Jakie zabiegi na twarz są bezpieczne w ciąży?

18240 2018-05-25

Coraz częsciej mam pytania od klientek, czy w ciąży można wykonać zabieg oczyszczania twarzy? Niektóre kobiety dowiadując się, że są w…

Czytaj dalej
Przewiń do góry