Depilacja Laserowa 59 PLN

Depilacja laserowa w Nowym Targu - 50 %

Piątek 31 stycznia 2020

Depilacja laserowa w Nowym Targu - 50% na wybraną partię ciała tylko w lutym!

 

Cieszymy się ogromnym zainteresowanie depilacją laserową w naszym salonie w Nowym Targu i dlatego przedłużamy promocję na luty. W styczniu była okazja, by przetestować sobie za darmo, nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania, było Was bardzo dużo - dziękujemy!

 

Kto jeszcze nie skorzystał, będzie mieć okazję.

 

Przez cały miesiąc luty depilacja laserowa na wybraną partię ciała - 50 % ceny.

 

Promocja w salonie będzie trwała cały luty i dotyczy jednej wybranej partii ciała np: bikini, łydki, uda, pachy, ręce, twarz, plecy, pośladki, brzuch, tors. 

Depilacja laserowa zarówno dla Pań jak i Panów.

 

Łydki, pachy czy okolice bikini to tylko niektóre obszary ciała porośnięte włoskami. Aby usuwać je tradycyjnymi metodami, potrzeba wiele czasu, a efekt najczęściej jest tylko chwilowy – dlatego najlepiej skorzystać z możliwości, jakie daje depilacja laserowa.

 

Efekt depilacji? 

Już po pierwszym zabiegu pozbędziesz się do 80% włosków. 

 Zarezerwuj wizytę w 30sekund!

 

Zarezerwuj wizytę teraz!

 

Ilość miejsc ograniczona!

 

Osoby, którym zależy na całkowitym usunięciu owłosienia pod pachami, na nogachrękach, w miejscach intymnych lub na innych obszarach, z pewnością zadowoli możliwość wykorzystania pakietu, zapewniającego systematyczne zabiegi w naszym salonie w Nowym Targu. Obejmuje on maksymalnie 9 zabiegów na całe ciało, które pozwalają uporać się z uciążliwym problemem nieestetycznego owłosienia. DLa klientów, któzy skorzystają z promocyjnego zabiegu depilacji -50 % otrzymują dodatkowy rabat 10 % na wybrany karnet roczny.

 

 

Jak skorzystać z depilacji laserowej - 50 % w Nowym Targu?

 

Wystarczy, że umówisz się na zabieg na wybraną partię ciała w terminie dogodnym dla Ciebie. Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie 507 922 904, przez maila w zakładce kontakt lub napisać wiadomość przez Facebook.


Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym