Depilacja Laserowa 59 PLN

Bony upominkowe online na prezent, ślub lub dla siebie.

Czwartek 2 kwietnia 2020
story-1

 

Pandemia koronawirusa mocno zmieniła codzienne życie, a zwłaszcza to, że nie macie dostępu do swoich ulubionych zabiegów manicure, pedicure, zabiegi na twarz, depilacja laserowa. Chcemy to zmienić i już teraz możecie zaplanować swoje przyszłe wizyty. 

 

Tutaj możesz kupić BON

 
W końcu przyjdzie taki moment, że sytuacja wróci do normy, a my wrócimy do normalnego funkcjonowania, do pracy, a wtedy każdy z Was po kwaratannie będzie potrzebował odświeżyć buźkę, zrobić manicure, pedicure, dokończyć serie depilacji laserowej.


Masz w tym roku ślub? Bony z rocznym terminem ważności to dobry pomysł na zarezerwowanie makijażu ślubnego np z pięlęgnacją twarzy dla uzyskania lepszego efektu. Dlaczego więc nie zaplanować wizyty już teraz aby być pewnym, że później będzie dostępny termin?

A może szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Vouchery to także świetny pomysł na podarunek!  Mamy dostępne 2 wersje, elektroniczną oraz pocztową. W sprawie wysyłki pocztowej prosimy o kontakt telefoniczny 507 922 904 lub mailowy (zakładka kontakt)

 

Jak to działa?

Sprzedaż bonów odbywa się online, za pośrednictwem portalu moment.pl, a vouchery są ważne aż 12 miesięcy. Jest to długi okres, w którym bez obaw wykorzystasz kwotę na ulubione Twoje zabiegi. Nie ma co ukrywać będziecie wtedy marzyć szczególnie, aby skorzystać z usług pierwszej potrzeby takie jak depilacja laserowa, manicure, zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

Po wybraniu odpowiedniego bonu zostaniesz poproszony/a o dane osobowe i w dalszej części bedziesz mogła/mógł opłacić zakup.

 

#zostańwdomu

Ograniczamy swoje wyjścia z domu do minimum, a możliwość kupienia bonów przez internet to doskonałe rozwiązanie.

pod tym linkiem zamówisz bon zabiegi online :

moment.pl

 

Sytuacja nie jest łatwa, ale będzie dobrze. Do zobaczenia.

Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym