Depilacja Laserowa 59 PLN

Konsultacja z Linergistą Nowy Targ

Informacje o zabiegu

Konsultacja zawsze jest pierwszym etapem przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi, ust czy kreski na oku. Na początku wywiadu zachęcam klienta do podzielenia się swoimi oczekiwaniami co do wyglądu swoich brwi. Zwykle staram się dowiedzieć się o jego stylu życia, zwyczajach pielęgnacyjnych oraz upodobaniach w makijażu, tak aby lepiej zrozumieć, jakie kształty i kolory będą dla niego najlepsze.

Następnie, proszę o opowiedzenie mi o swojej historii medycznej i ewentualnych problemach zdrowotnych, które mogą wpłynąć na zabieg. W przypadku, gdy klient posiada już tatuaż lub makijaż permanentny brwi, dokładnie oceniam stan skóry i kolor, aby dostosować technikę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie testów uczuleniowych, które pomagają mi upewnić się, że klient nie ma alergii na używane przeze mnie pigmenty. Po wykonaniu testów, omawiam proces zabiegu, jego trwanie oraz czas rekonwalescencji, aby klient wiedział, czego się spodziewać i był na niego przygotowany.

Na końcu konsultacji, przedstawiam klientowi plan zabiegu, dostosowany do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań, aby upewnić się, że jest zadowolony z proponowanego planu i gotowy na przystąpienie do zabiegu. Informuję też o procesie rekonwalescencji, aby klient lepiej zrozumiał, jak będzie przebiegać cały proces.

 

Zobacz galerię zdjęć moich prac.

 

Serdecznie zapraszam. Kinga Brzyzek

Konsultacja z Linergistą Nowy Targ Konsultacja zawsze jest pierwszym etapem przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi, ust czy kreski na oku. Na początku wywiadu zachęcam klienta… Kosmetologia Estetyczna Kinga Brzyzek - Nowy Targ ZID.118 0000118

Efekty, galeria zdjęć Konsultacja z Linergistą Nowy Targ

makijaz_permanentny_nowy_targ47

makijaz_permanentny_nowy_targ72

Kto wykonuje zabieg?

Cennik Konsultacja z Linergistą Nowy Targ

Cennik Konsultacja z Linergistą

konsultacja bez zabiegu

Usługa Cena
konsultacja bez zabiegu sama konsultacja bez zabiegu 15min   100
Orientacyjna cena*: 100 PLN • Dostępny • Opis zabiegu dodano: 2023-04-05 • Ostatnia aktualizacja: 2023-04-05 • • Tylko odbiór osobisty.
*cena zabiegu podana tutaj może się różnić o tej w zakładce 'Cennik'. Aktualna cena jest w zakładce 'Cennik'