Depilacja Laserowa 59 PLN

Wypadanie włosów w Nowym Targu

Promocja wygasła! Ta promocja wygasła. Zobacz inne pakiety z tej kategorii

Masz problem z wypadaniem włosów? Zauważyłaś, że jest ich coraz mniej? Są cieńsze i słabsze? Stosowanie wcierek pobudzających wzrost, szamponów i innych kosmetyków nie przynosi efektów? Atrybutem kobiety są piękne gęste włosy. Każda z nas właśnie o takich marzy. Idealna, bujna fryzura sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjne.

Dzięki naszemu pakietowi karboksyterapii już dzisiaj możesz zrobić krok w stronę gęstych, zdrowych włosów. Składa się on z 5 wizyt i jest do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy. Dzięki swojemu doświadczeniu wykwalifikowany personel pomoże ci osiągnąć wymarzony efekt.

Dzięki pakietowi twoje włosy staną się gęstsze i zdrowsze. Ukrwienie skóry głowy zostanie poprawione. Zwiększy się produkcja kolagenu. Przestaniesz się zamartwiać, że twoje włosy ciągle wypadają. Przesadzona domowa pielęgnacja, która do tej pory nie przyniosła zamierzonego efektu, odejdzie w zapomnienie. Zyskasz zatem więcej czasu. Zaoszczędzisz pieniądze i wreszcie będziesz się cieszyć idealną fryzurą. Przy prawidłowo wykonanej serii zabiegów, skuteczność wzrasta aż o 77%!

Dla wzmocnienia efektu zabieg karboksyterapii można łączyć z mezoterapią igłową.

Jesteś zainteresowany tym pakietem ? Zapraszamy do umówienia się na wizytę. W cenie 1199 zł zawartych jest 5 wizyt. Zniżka łącznie to 20 %.

A jeżeli dalej nie jesteś przekonana, zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek, które już skorzystały z promocji.

Wypadanie włosów jest specjalnie przygotowany dla kobiet jak i dla mężczyzn.
300zł x 5 zabiegów = 1500zł
-20%
1199 zł

Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej szczegółów tego pakietu.

tel. 507 922 904

Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym