Depilacja Laserowa 59 PLN

Lifting twarzy w Nowym Targu

Promocja wygasła! Ta promocja wygasła. Zobacz inne pakiety z tej kategorii

Z wiekiem zaobserwowałaś na swoje twarzy coraz więcej zmarszczek? Twoja skóra nie jest tak bardzo elastyczna i jędrna jakbyś tego chciała? Chciałabyś wyglądać młodo i świeżo bez tony makijażu ? Denerwuje cię podkład, który zbiera się w zagłębieniach? Często znajomi pytają dlaczego jesteś niewyspana bo twoja twarz wygląda na zmęczoną i jest poszarzała? Na pewno testowałaś już dużo kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Nie dają jednak one takiego efektu jakiego byś sobie życzyła. Minusem jest również wydawanie sporej ilości pieniędzy na ciągłe testowanie nowych produktów. Z pomocą przychodzi karboksyterapia, która polega na wstrzyknięciu dwutlenku węgla.

Mamy świetną propozycję na rozwiązanie twojego problemu. Pakiet 5 zabiegów karboksyterapii sprawi, że twoja skóra twarzy wreszcie będzie w lepszej kondycji. Czas przez jaki możesz go wykorzystać to 6 miesięcy. Ważne jest, żeby zabiegi były wykonywane zgodnie z zaleceniami kosmetologa. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się wymarzonym efektem.

 

Co zyskasz po skorzystaniu z pakietu karboksyterapii na twarz?

Skuteczność. Na tym najbardziej nam zależy. Dołożymy wszelkich starań, żebyś wreszcie uzyskać efekt o jakim marzyłaś. Zabieg ten jest pozwoli zredukować zmarszczki nawet o 56%! Zwiększa syntezę kolagenu i elastyny o 40%. Skóra będzie widocznie ujędrniona i wygładzona. Zyskasz świeży wygląd. Zaoszczędzisz pieniądze i czas, który marnujesz na szukanie ciągle nowych rozwiązań na twój problem.

 

Pakiet, który został przygotowany specjalnie dla ciebie składa się z 5 zabiegów i kosztuje 999 zł! Jest on tańszy o 20%, porównując do zakupu pojedynczych zabiegów.

Lifting twarzy jest specjalnie przygotowany dla kobiet jak i dla mężczyzn.
250zł x 5 zabiegów = 1250zł
-20%
999 zł

Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej szczegółów tego pakietu.

tel. 507 922 904

Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym