Podkład do zadań specjalnych

Poniedziałek 12 lutego 2018 • Kinga Brzyzek

Podkład do zadań specjalnych

Estee Lauder Double Wear to jeden z dość popularnych podkładów. Bardzo często używam go podczas wykonywania makijażów swoim klientom. Świetnie sprawdza się przy makijażach ślubnych i wieczorowych. Jest to podkład do zadań specjalnych, dlatego warto go znać. Osobiście jestem jego zwolenniczką i nie wyobrażam sobie dnia codziennego bez niego - wiem, wiem, że jest ciężki dla cery, ale szybko można się do niego uzależnić.

 

20180212_205528_resizedSzklana, dość ciężka buteleczka ze złotymi akcentami, wygląda bardzo elegancko. Podstawowa wersja bez pompki (pompkę można dokupić ok.25 zł). Cena za 30 ml kosmetyku waha się w granicach 140 zł - 180 zł. Wybór kolorów jest spory. Mój odpowiedni to 1N1 - najjaśniejszy (N) - naturalny odcień dopasowujący się do skóry. Aplikuję go najczęściej za pomocą beautyblendera, ponieważ tworzy idealne krycie bez efektu maski. Puder szybko zastyga na skórze i daje matowo - satynowe wykończenie.

20180212_205501_resized

Podsumowując. Dobrze rozprowadza się na skórze dająć mocne krycie niedoskonałości. Stapia się ze skórą i nie daje efektu maski. Mimo tego, że należy do "ciężkich" podkładów nie zauważyłam, żeby dodatkowo zostawiał jakieś niespodzianki i podrażnienia. Producenci zawsze obiecują nam do 24 h trwałości "bez świecenia" - to nie prawda! Przy cerze mieszanej, tłustej niestety ale nawet najlepszy podkład nie spełni obietnicy. Najlepiej zawsze mieć przy sobie bibułki matujące.