Paznokcie obgryzione. Na czym polega zabieg rekonstrukcji paznokci?

Sobota 17 października 2020 • Kinga Brzyzek

Paznokcie obgryzione. Na czym polega zabieg rekonstrukcji paznokci?

Rekonstrukcja obgryzionych paznokci 

 

Czy wiecie co to jest onychofagia? Hmm...to nic innego jak nawykowe obgryzanie paznokci. Takie zachowania z reguły pojawiają się na tle nerwowym. Jak wielu ludzi na świecie, tak wiele reakcji na stres. Jedne z nas mają problemy z podjadaniem, inne ze snem a pozostałe z nas obgryzają właśnie paznokcie. Ten zły nawyk niestety cieszy się dużą popularnością wśród społeczeństwa. Paznokcie obgryzają zarówno dorośli jak i dzieci. Nie da się ukryć, że jednak dla nas kobiet ten zły nawyk jest niezwykle uciążliwy. Przecież dłonie to nasza wizytówka. Prawda?

 
Masz już dość obgryzionych, brzydko i nieestetycznie wypadających paznokci? Szykuje się jakaś ważna impreza czy spotkanie a Twoje dłonie nie wyglądają najlepiej? Z ratunkiem przychodzi zabieg rekonstrukcji obgryzionych paznokci. Tak, to możliwe, żeby w zaledwie dwie godziny Twoje paznokcie wyglądamy pięknie i schludnie! 
 
 
Na czym polega zabieg rekonstrukcji paznokci? W naszym salonie budowę uszkodzonego paznokcia wykonujemy przy użyciu metody żelowej. Żel jest produktem bardzo twardym, przez co umożliwia nadbudowanie brakującej płytki paznokcia. Po utrwaleniu w lampie paznokieć żelowy staje się bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Warto zaznaczyć, że rekonstrukcję można wykonać nawet na bardzo mocno obgryzionych paznokciach. 
 
 
Czym różni się rekonstrukcja paznokci od klasycznego przedłużenia paznokci żelem? Jak najbardziej rekonstrukcja paznokcia obgryzionego jest przedłużeniem paznokcia jedak w przypadku pełnej płytki paznokciowej po 3 czy 4 tygodniach wykonujemy tak zwane uzupełnienie stylizacji. Jednak w przypadku paznokci obgryzionych stylizację nosimy maksymalnie do 3 tygodni po czym siagamy ją całkiem i zakładamy od nowa.
 
Regularne wykonywanie rekonstrukcji na paznokciach obgryzionych pozwoli na wydłużenie się płytki paznokciowej. Bez wątpienia jest to dobry krok to pozbycia się niechcianego nawyku podgryzania. Zabieg ten daje natychmiastowy efekt. Satysfakcja gwarantowana. 
 
regeneracja-obgryzionych-paznokci-nowy-targ-2
 
Jeśli problem ten dotyczy właśnie Ciebie zapraszam do naszego salonu. Z pewnością rozwiążemy ten problem.

Udowodnię Ci, że nawet o obgryzione paznokcie warto zadbać dla własnego samopoczucia.