Jesienno zimowe trendy paznokciowe w 2022 roku

Środa 2 lutego 2022 • Kinga Brzyzek

Jesień zawitała nie tylko za oknem ale i salonach kosmetycznych. Bez wątpienia jesienno zimowe trendy zostaną z nami na dłużej. Chcesz poznać najmodniejsze kolory tego sezonu? Zapraszamy do nas a Twoje stylizacje zawsze będą na topie.

 

Jesień z reguły kojarzy nam się z określonymi kolorami. W zeszłym roku rządził brąz, pomarańcz, granaty, różnego rodzaju szarości oraz butelkowa zieleń. W tym sezonie będzie nieco inaczej. Tym razem na naszych paznokciach zagoszczą głębokie, ciemne kolory. Będą to odcienie śliwki i czerwonego wina z odrobiną brokatu i połysku. Tej jesieni nie zabraknie również paznokci w odcieniach bordo czy brokatowej szarości zdobionych nowymi czteroma odcieniami foli transferowych, które w mgnieniu oka zmieniają nasza stylizacje w coś wyjątkowego. Modnymi zdobieniami będą również klasyczne kropeczki oraz geometryczne kształty czy paski jak w poprzednim sezonie.

 

Miłośniczki czerwieni również mogą spać spokojnie. Czerwień zawsze w modzie. W nowej kolekcji zawitała piękny, głęboki odcień , który z pewnością skradnie Wasze serca.